Версія для друку 

21 листопада 2014
Веб-сайт компанії Carlsberg Ukraine увійшов до ТОП-10 найбільш прозорих сайтів України

Веб-сайт пивоварної компанії Carlsberg Ukraine визнаний одним із найбільш прозорих та інформативних серед 100 українських компаній за критерієм корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Такий висновок зробив центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», котрий восени 2014 року презентував Індекс прозорості сайтів українських компаній.

Індекс прозорості - це оцінка сайтів компаній на предмет розкриття інформації у сфері корпоративної соціальної відповідальності. Індекс підраховується вже 5-й рік поспіль відповідно до загальної методології, розробленою Центром «Розвиток КСВ» та компанією Beyond Business (Ізраїль), яка щомісяця оцінює прозорість 25 найбільших компаній у різних країнах, включаючи США та країни Євросоюзу.

До рейтингу прозорості веб-сайтів із КСВ увійшло більше 100 українських державних та приватних компаній. Мета дослідження - визначити, наскільки якісно на корпоративних сайтах компаній висвітлено питання соціальної відповідальності. Методологія дослідження включала аналіз таких критеріїв, як: наявність звіту про діяльність компанії у соціальній та екологічній сфері, рівень розкриття інформації за ключовими напрямами КСВ, доступність інформації про соціальну чи екологічну відповідальність компанії, потенційна доступність веб-сайту з точки зору різних аспектів (мови, наявність контактної інформації, адаптованість для людей з обмеженими можливостями).

Більш детально з висновками центру «Розвиток КСВ» про прозорість сайтів українських компаній можна ознайомитися за посиланням.

Слід зазначити, що для Carlsberg Ukraine КСВ стала невід'ємним елементом стратегії. Одним із ключових завдань компанії є інтеграція КСВ в усі сфери діяльності. На сайті Carlsberg Ukraine доступний розділ, присвячений соціальній активності компанії - www.carlsbergukraine.com/csr, на якому користувачі можуть ознайомитися зі стратегією і політикою компанії з корпоративної соціальної відповідальності, а також зі щорічними звітами Carlsberg Ukraine про діяльність в рамках КСВ.

Марина Саприкіна, керівник центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»: «Індекс Прозорості - це гарний інструмент, який дає повну картину про розвиток ситуації в Україні. Не секрет, що корпоративну соціальну відповідальність намагаються в першу чергу реалізовувати компанії-лідери, тому Індекс прозорості ТОП-100 дає уявлення про ситуацію в Україні з точки зору розвитку КСВ, а також лідерів із КСВ».

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я