Версія для друку 

12 вересня 2014
Всі заводи Carlsberg Ukraine успішно пройшли аудити системи менеджменту якості, харчової безпеки та охорони навколишнього середовища

У cерпні 2014 року на заводах Carlsberg Ukraine в Києві, Запоріжжі та Львові було успішно проведено наглядові аудити інтегрованої системи менеджменту якості, харчової безпеки та охорони навколишнього середовища. Таким чином, всі підприємства компанії в черговий раз підтвердили свою відповідність вимогам міжнародних стандартів.

28-29 серпня під час аудиту Київського пивоварного заводу аудитори підтвердили відповідність системи менеджменту підприємства вимогам міжнародних стандартів ISO 9001: 2008 «Системи менеджменту. Вимоги», ISO 14001:2004 «Системи менеджменту навколишнього середовища. Вимоги та настанови щодо застосовування», ISO 22000:2005 «Системи менеджменту безпеки харчових продуктів. Вимоги до всіх організацій в лінії виробництва і споживання харчових продуктів» (включаючи систему НАССР - методику забезпечення безпеки харчових продуктів, визнану в усьому світі як найбільш ефективну) та FSSC 22000:2011 (включаючи вимоги стандартів ISO 22000:2005 та ISO/TS 22002-1:2009). Раніше в цьому ж місяці аудити успішно пройшли підприємства в Запоріжжі та Львові.

Відзначимо, що з року в рік заводи Carlsberg Ukraine проходять незалежний аудит, який підтверджує високу якість роботи системи менеджменту компанії. Цього року в рамках перевірки підприємств фахівці аудиторської компанії TMS (офіційне представництво концерну TÜV SÜD, світового лідера інспекційних, експертних та сертифікаційних послуг на території України) вкотре відзначили професіоналізм та відмінну кваліфікацію співробітників, а також високу дисципліну виробництва.

Експерти підкреслили, що на підприємствах на всіх етапах виробництва ефективно застосовуються сучасні методи й засоби менеджменту, встановлене новітнє програмне забезпечення. Аудитори зазначили, що інтегровані системи менеджменту підприємств результативно функціонують і забезпечують стабільність та екологічність виробництва високоякісних марок пива, безалкогольних напоїв і сидру. Це, в свою чергу, можливо завдяки високій кваліфікації співробітників, дисципліні та культурі виробництва, комплексним програмам розвитку персоналу та ефективному лабораторному контролю на всіх етапах.

Олександр Руднєв, директор з операційної логістики та клієнтського сервісу й виконуючий обов'язки директора з виробництва Carlsberg Ukraine: «Carlsberg Ukraine щорічно докладає все більше зусиль для розвитку систем якості, харчової безпеки та екологічного менеджменту на виробничих майданчиках своїх підприємств. На заводах компанії постійно впроваджуються нові інструменти, програми та системи, що дозволяють систематично покращувати якість нашої продукції і скорочувати негативний вплив виробництва на довкілля. Все це допомагає Carlsberg Ukraine відповідати найвищим вимогам міжнародних стандартів».

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я