Версія для друку 

9 вересня 2014
Львівська пивоварня успішно пройшла сертифікаційний аудит системи менеджменту на відповідність стандарту OHSAS 18001:2007

19-20 серпня 2014 року на Львівській пивоварні, яка входить до складу компанії Carlsberg Ukraine, було проведено сертифікаційний аудит. За підсумками перевірки підприємство підтвердило свою ефективність і відповідність високим стандартам охорони праці та промислової безпеки.

Львівська пивоварня - найстаріше пивоварне підприємство України із 300-річною історією - успішно пройшла сертифікаційний аудит системи менеджменту охорони праці та промислової безпеки на відповідність стандарту OHSAS 18001:2007. Вимоги стандарту було вдало інтегровано в систему менеджменту підприємства для забезпечення стабільності, якості, безпеки та екологічності виробництва високоякісних марок пива й безалкогольних напоїв.

OHSAS 18000 - це серія стандартів, що містять вимоги та керівні вказівки до розробки та впровадження систем менеджменту промислової безпеки та охорони праці, застосування яких дає можливість організації управляти ризиками в системі менеджменту й підвищувати ефективність її функціонування. OHSAS - абревіатура від англійської «Occupational Health and Safety Management Systems» - «Система управління гігієною та охороною праці». Стандарт OHSAS 18001:2007 розроблено за підтримки національних органів із стандартизації Великобританії, Японії, Ірландії та низки інших країн. Система створювалася з урахуванням вимог OHSAS 18001, ILO/OSH 2001 (Guidelines on occupational Safety and Health Management Systems), розроблених Міжнародною Організацією Праці (ILO - International Labour Organization), та національного законодавства України.

Експерти аудиторської компанії TMS (офіційне представництво концерну TÜV SÜD, світового лідера інспекційних, експертних та сертифікаційних послуг на території України) відмітили, що на підприємстві на всіх етапах виробництва ефективно застосовуються сучасні методи та засоби менеджменту охорони праці. Аудитори відзначили високу кваліфікацію співробітників, дисципліну й культуру виробництва, комплексні програми розвитку персоналу та ефективний лабораторний контроль на всіх етапах виробництва.

Олександр Руднєв, Директор з операційної логістики та клієнтського сервісу й виконуючий обов'язки директора з виробництва Carlsberg Ukraine: «З року в рік на всіх підприємствах компанії Carlsberg Ukraine впроваджуються нові проекти та програми, що дозволяють покращити не лише якість випущених продуктів, але і якість умов праці. Львівська пивоварня, яка в жовтні 2015 року відзначає 300-річний ювілей, пройшовши непростий шлях впровадження та адаптації міжнародних вимог, підтвердила відповідність високому рівню стандартів системи менеджменту промислової безпеки. Наступного року ми плануємо поширити успішний досвід й на інші заводи нашої компанії».


2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я