Версія для друку 

1 серпня 2014
Carlsberg Ukraine опублікувала звіт із корпоративної соціальної відповідальності 2012-2013

Пивоварна компанія Carlsberg Ukraine випустила звіт, в якому відображено динаміку й основні досягнення підприємства у сфері корпоративної соціальної відповідальності за результатами 2012-2013 рр.

КСВ стало невід'ємним елементом стратегії Carlsberg Ukraine. Одним із ключових завдань компанії є інтеграція КСВ в усі сфери діяльності Carlsberg Ukraine. Для визначення орієнтирів у сфері КСВ компанії Carlsberg Group виробили підхід «Growing responsibly» («Рости відповідально») - бути найбільш швидкозростаючою пивоварною компанією серед світових гравців, дотримуючись соціально відповідального підходу до бізнесу й постійно контролюючи свій вплив на екологію та суспільство.

Серед основних досягнень звітного періоду - зростання енергоефективності виробництва: за 2009-2013 роки споживання теплової енергії скоротилося на 33%, електроенергії - на 26%, споживання води - на 27%. У сфері охорони навколишнього середовища середній відсоток заміщення природного газу біогазом в 2013 році на Запорізькому заводі становив 6,27%, на Київському заводі - 3,22%. Дотримуючись стратегії дбайливого використання природних ресурсів, за два роки компанія вдруге використала більш ніж 560 млн скляних пляшок, що дозволило істотно скоротити кількість твердих побутових відходів, які забруднюють навколишнє середовище. Також компанія є сумлінним платником податків: всього за підсумками 2012-2013 рр. до бюджетів усіх рівнів сплачено 2 504 000 000 грн податків і зборів.

Нагадаємо, що це вже другий КСВ-звіт компанії Carlsberg Ukraine, складений з урахуванням принципів Глобального договору ООН, підписантом якого компанія є з 2010 року.

Із повним звітом із корпоративної соціальної відповідальності компанії 2012-2013 рр. можна ознайомитися за посиланням:

http://carlsbergukraine.com/images/resources/csr/Carlsberg_CSR_2013.pdf.

Світлана Веселовська, Віце-президент з комунікацій Carlsberg Ukraine: «Цього року ми представили вже другий звіт із корпоративної соціальної відповідальності. Постійний прогрес і досягнення в КСВ є свого роду компасом для Carlsberg Ukraine як соціально відповідальної компанії, якій не байдужий вплив бізнесу на навколишнє середовище та громадськість».

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я