Версія для друку 

14 листопада 2013
Carlsberg Ukraine заснувала стипендію для студентів

Стипендія Carlsberg - це новий проект пивоварної компанії Carlsberg Ukraine, спрямований на розвиток талановитих студентів. Крім грошової винагороди, стипендіати матимуть можливість надалі брати участь в проектах компанії, писати дипломні роботи на основі практики в компанії, а також претендувати на роботу в Carlsberg Ukraine.

У вересні 2013 року на Київському пивоварному заводі відбувся студентський конкурс на отримання стипендії від компанії Carlsberg Ukraine. Дванадцять кращих студентів з технологічних вузів країни змагалися за головний приз - щомісячну стипендію у розмірі 2000 гривень, яка виплачується протягом одного року.
Учасниками конкурсу стали студенти з Національного університету харчових технологій, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного Університету «Львівська Політехніка» та Запорізького Національного Технічного Університету. Головним критерієм попереднього відбору для участі в конкурсі став рівень успішності, а також рекомендації вузів.

До комісії, що оцінює компетентність, мотивацію та креативність учасників, увійшли представники з різних департаментів компанії: виробництва та напрямку якості, маркетингу та персоналу, а також експерти з українського консалтингового агентства New Breed. Кожен учасник конкурсу проходив співбесіду, брав участь у бізнес-грі, а також презентував свої ідеї. У результаті комісія вибрала п'ятьох кращих студентів профільних ВНЗ Києва, Львова та Запоріжжя, які стали стипендіатами Carlsberg.

Юлія Заболотна, менеджер з персоналу компанії Carlsberg Ukraine: «Компанія Carlsberg Ukraine завжди рада підтримати ініціативних студентів. Якщо програма буде усною, ми готові її розвивати надалі та залучати до участі в ній більшу кількість студентів».

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я