Версія для друку 

3 липня 2013
Компанія Carlsberg Ukraine визнана добросовісним платником податків

Пивоварна компанія Carlsberg Ukraine стала переможцем щорічного всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків 2012» в номінації «Підприємства харчової промисловості». У цьому конкурсі компанія здобуває перемогу другий рік поспіль.

 

У 2012 році Carlsberg Ukraine - один з лідируючих виробників пива, слабоалкогольної та безалкогольної продукції в Україні - перерахувала до бюджетів різних рівнів понад 1,2 млрд гривень податків і зборів. Серед них 342 млн гривень - ПДВ, 558,7 млн гривень - акцизний податок і 328,3 млнгривень - інші податки та збори.

 

Щорічний всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» заснований Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідного співробітництва між державою та бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Завдання рейтингу - посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни і підвищення загальної культури сплати податків.

 

Слід зазначити, що пивоварна компанія не вперше потрапляє до рейтингів найбільш сумлінних платників податків країни. Carlsberg Ukraine увійшла до списку найбільших платників податків України, складений популярним всеукраїнським тижневиком «Корреспондент». До рейтингу увійшли 20 державних і приватних компаній, які за підсумками 2011 року сплатили найбільше податків до бюджету України. В цілому перелік складається з 11 іноземних і 9 вітчизняних компаній, серед яких 3 представляють держсектор. Компанія Carlsberg Ukraine, яка в 2011 році перерахувала до бюджету понад 1 млрд гривень, займає 16 місце в рейтингу «Кореспондента».

 

Валентина Арбузова, Президент «Асоціації платників податків України»: «Приємно, що переможці рейтингу продовжують нести почесне звання сумлінного платника податків та підтримувати високі стандарти своїх професій. Я вдячна переможцям, які своєю щоденною працею покращують життя кожного українця, наповнюючи державний бюджет, а також демонструють усьому суспільству, що сьогодні у своїй сфері вони найкращі, і що ними можна пишатися».

 

Олександр Говядін, Директор з фінансів компанії Carlsberg Ukraine: «Ми раді, що наша компанія була удостоєна звання «Сумлінний платник податків України 2012», яке вказує на те, що ми рухаємося в правильному напрямку. Ми ведемо бізнес чесно та відкрито, відповідаючи, таким чином, високим стандартам Групи Carlsberg і вимогам українського законодавства. Зазначу, що наша компанія не тільки сумлінно платить всі податки і збори, а також забезпечує відповідні умови праці та соціальний захист для своїх співробітників».

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я