Версія для друку 

18 вересня 2007
Група підприємств ВВН виступила партнером семінару «ЗМІ і Корпоративна Соціальна Відповідальність»

18 вересня 2007 року в Донецьку відбувся семінар-практикум, присвячений темі «ЗМІ і Корпоративна Соціальна Відповідальність». Група підприємств ВВН в Україні стала партнером даного заходу.

Під час семінару порушувались питання ролі ЗМІ у розповсюдженні інформації про діяльність КСВ провідних компаній України, підвищення рівня знань журналістів у сфері корпоративної соціальної відповідальності, а також визначалися шляхи вироблення підходів до співпраці ЗМІ і компаній з висвітлення питання КСВ.

У заході взяло участь 50 впливових представників ЗМІ, а також керівники обласних адміністрацій і представники великих корпорацій. Журналісти протягом дня обговорювали питання, присвячені темі КСВ, брали участь у майстер-класах, слухали доповіді експертів й аналізували конкретні кейси.

У сучасному світі соціальна відповідальність бізнесу стає все більш важливою складовою стабільного розвитку. Відносини між бізнесом, урядом і суспільством змінюються і в Україні. При цьому ЗМІ повинні стати повноцінним учасником і провідником діалогу бізнесу і влади.

Стратегія розвитку групи підприємств Baltic Beverages Holding (ВВН) в Україні заснована на загальноприйнятих принципах успішного економічного існування компаній, одним з яких є соціальна відповідальність. Компанія веде чесний і прозорий бізнес, успішно будує лояльні відносини з суспільством, проявляє турботу про навколишнє середовище. У витоків цієї стратегії стоїть усвідомлення того, що підприємство працює не в ізольованому просторі, і гармонізація відносин із зовнішнім соціальним середовищем є запорукою успішної роботи компанії. Усі підприємства, що входять до групи ВВН в Україні, - соціально відповідальні компанії, які використовують високі етичні стандарти у взаєминах зі співробітниками, споживачами, партнерами, акціонерами та місцевими співтовариствами.

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я