Версія для друку 

16 жовтня 2007
«Львівське» дарує лавочки мешканцям рідного міста

16 жовтня у центрі міста відбулося урочисте встановлення лавок від ТМ «Львівське».

Львів — це не тільки Оперний театр. Львів в першу чергу — це місто де гуляють, жартують і, звичайно, попивають пиво.... Львів'яни люблять знайомитися, зустрічатися, спілкуватися, закохуватися... Львів — місто зустрічей! ТМ «Львівське» дарує місця для зустрічей!

Продовж останніх днів по центральній пішохідній території львів'яни могли побачити дивні гасла — «Місця для знайомств», «Місця для зустрічей», «Місця для розмов», «Місця для народження мрій». Також увагу захоплювала велика коробка із надписом «Подарунок для міста! Відкрити 16.10.».

Всі ці дивовижні надписи на бруківці пов'язані з тим, що «Львівське» пиво проводить велику акцію по благоустрою рідного міста. ТМ «Львівське» робить львів'янам великий і довгоочікуваний подарунок!

Цим подарунком стали лавочки, розміщені в центрі міста та в інших мікрорайонах Львова.

Першу партію львівські пивовари розмістили у центральній частині міста: в пішохідній зоні біля Ратуші та пл. Галицькій. Дерев'яні лавочки на чавунному каркасі із зображенням грифонів гармонійно пасуватимуть до давньої  архітектури Львова. Наступну партію лавочок буде встановлено продовж тижня в мікрорайоні Сихів (біля кінотеатру ім. О. Довженка).

Президент ВАТ «Львівська пивоварня» Володимир Печер: «Львів в першу чергу — це львів'яни. Реалізуючі соціальні програми і проекти, наша компанія першочергово орієнтується на потреби пересічних мешканців. У Львові багато сквериків, де люди спацерують, відпочивають, спілкуються. Тому лавочки, які ми встановлюємо, внесуть зручність і комфорт у життя львів'ян. Встановлення лавочок — це лише один із проектів, в рамках соціальної програми «Разом зробимо більше». Ми плануємо і в подальшому робити наше місто привабливішим і затишнішим».

Зауважимо, що «Львівська пивоварня» приділяє чималу увагу підтримці соціальних і культурних проектів, активно приймає участь у організації фестивалів та мистецьких акцій. Нещодавно пивоварня відреставрувала найстарішого львівського лева «Лоренцовича», а ТМ «Львівське» подарувала безкоштовний екскурсійний трамвай для мешканців та гостей міста.

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я