Версія для друку 

1 жовтня 2007
ВВН — партнер конкурсу «Нові імена в рекламі»

1 жовтня стартував 8-й конкурс соціальної реклами «Нові імена в рекламі» 

Уже 8 років Adell Young & Rubicam відкриває для української індустрії реклами і маркетингу нові імена і таланти. Цього року група підприємств ВВН Україна  ухвалила рішення підтримати конкурс і стати його генеральним партнером. ВВН Україна заснувала призовий фонд у $ 2000, окрім цього, переможці і призери конкурсу отримають  можливість пройти стажування у відділі маркетингу компанії.  

Тема конкурсу 2007 року - Restart Generation - торкається такого неоднозначного соціального явища як «синтетичність» сучасного суспільства. Вперше за всю історію конкурсу тема була обрана організаторами спільно з учасниками - за цю тему проголосувала половина учасників конкурсу минулих років.

Restart Generation - це ціле покоління людей, яке зависло між справжнім життям з його проблемами і труднощами і таким приємним, яскравим і простим віртуальним світом. Світ, у якому не потрібно виправляти помилки - досить натиснути restart, не потрібно намагатися миритися з людьми - досить узяти новий нік. У солодкому кіберпросторі можна бути ким завгодно. Ось тільки в реальному житті є ризик залишитися на тому ж місці, зі всіма своїми проблемами. 

Олександр Комаров, генеральний директор креативного агентства Adell Young & Rubicam:
«Це, напевно, перша тема конкурсу, в результаті осмислення якої мені не спадають на думку набори «штампів», які потім, нажаль, простежуються  й у роботах конкурсантів. Знову ж таки, це перша тема, яку я особисто ніколи б не обрав, - у мене дуже багато проблем і радощів у реальному світі. У цьому сенсі результати голосування учасників були для мене справжнім сюрпризом. Сподіваюсь, демократичний підхід до вибору теми дасть безпрецедентні результати у якості робіт учасників». 

Петро Чернишов, генеральний директор групи підприємств BBH Україна: «Наша компанія із задоволенням підтримує конкурс «Нові імена в рекламі», оскільки даний проект вже восьмий рік допомагає молодим людям заявити про себе і про свої таланти, а професійним компаніям - знайти обдарованих фахівців. У нашому бізнесі маркетинг відіграє дуже важливу роль. У нас працює велика команда професійних маркетологів, яка щодня піклується  про наш широкий портфель брендів. Тому ми вважаємо за свій обов'язок допомагати молодим фахівцям робити свої перші кроки у професійний маркетинг».

Повний опис теми (інтро) і бриф уже викладені на сайті конкурсу - www.youngawards.kiev.ua. Також цього року для підтримки постійного зв'язку з учасниками запущений ЖЖ конкурсу. Всі питання і побажання можна залишати тут: http://novi-imena.livejournal.com. Вони не залишаться без відповіді. 

Участь у конкурсі, як завжди, безкоштовна і доступна всім молодим людям віком до 28 років. Організатори раді всім, хто не боїться проявити себе, хто хоче звернути на себе увагу професіоналів реклами і PR, не боїться показати, на що він здатний. 

Дедлайн подачі робіт - 1 грудня 2007 року.

Бажаємо успіху!

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я