Версія для друку 

16 травня 2012
Carlsberg Ukraine оприлюднила перший звіт про прогрес у сфері корпоративної соціальної відповідальності

Carlsberg Ukraine — одна з найбільших пивоварних компаній України — оприлюднила свій перший звіт за підсумками діяльності в межах корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) за 2010-2011 роки. Ознайомитись із документом можна на сайті компанії за посиланням, або на сайті Глобального Договору ООН.

«Growing responsibly» («Зростати відповідально») — стратегія соціальної відповідальності Carlsberg Ukraine є невід'ємною частиною розвитку компанії та глибоко інтегрована в її діяльність. А це означає, Carlsberg Ukraine веде чесний та прозорий бізнес, будує лояльні стосунки із суспільством, проявляє турботу про навколишнє середовище. В першому щорічному КСВ-звіті, пивоварна компанія Carlsberg Ukraine зібрала інформацію про стратегію розвитку підприємства та прогрес у рамках КСВ, досягнутий за 2010-2011. Також у звіті надаються цілі на 2012-2013 роки.

Особливу увагу компанія-виробник приділяє питанням екології. Carlsberg Ukraine розробила та впровадила безліч проектів, направлених на зниження впливу виробництва на навколишнє середовище. Так, завдяки енергоефективному проекту «1715» вдалося знизити використання природних ресурсів за звітний період у середньому на 15%. Також у 2011 році підприємства компанії вторинно використали більше 400 млн скляних пляшок, що дозволило суттєво скоротити кількість твердих побутових відходів. Сьогодні на Запорізькому та Київському підприємствах компанії працюють нові очисні споруди, що дозволили нормалізувати рівень pH стоків заводів та зменшити значення інших показників, а також біогазові установки, завдяки яким вдалося скоротити споживання природного газу.

За звітний період компанія також реалізувала ряд ініціатив у сфері охорони праці. Наприклад, було впроваджено проект 5StoHS (5 Кроків до Здоров'я та Безпеки — 5 Steps to Health and Safety), направлений на створення безпечних робочих місць. Слід відзначити, що Carlsberg Ukraine дотримується високих стандартів надання умов праці, а також підтримується всіх норм законодавства та міжнародних стандартів із прав людини та трудових прав.

Якість роботи постачальника має першорядне значення для надійності продукції компанії. Тому в 2011 році Carlsberg Ukraine ініціювала створення внутрішнього Кодексу поведінки постачальника, який регламентує відносини пивоварного підприємства з його діловими партнерами. На сьогодні підписантами Кодексу є 57 постачальників компанії.

У 2010 році Carlsberg Ukraine спільно з організацією «Укрпиво» запустила соціальну кампанію «Споживай відповідально», направлену на зниження споживання неповнолітніми алкогольних напоїв. В рамках проекту на національних телеканалах країни транслювались ролики, що попереджали про відповідальність продавців за продаж алкоголю людям, які не досягли 18 років, та закликали відповідально ставитися до вживання алкоголю. В 2012 році Carlsberg Ukraine спільно з асоціацією «Укрпиво» запустила всеукраїнський проект «Відповідальність починається з мене», в рамках якого розміщено рекламні білборди, які освітлюють проблеми вживання алкоголю за кермом та в заборонених місцях, продажу алкоголю неповнолітнім, а також безвідповідальне ставлення дорослих до вживання алкоголю особами, які не досягли 18 років.

Нагадаємо, що політика соціальної відповідальності Carlsberg Ukraine охоплює 8 напрямків: навколишнє середовище, відповідальне споживання, турбота про суспільство, маркетингові комунікації, трудові права та права людини, охорона здоров'я та техніка безпеки, ділова етика, управління поставками.

Юрій Бикоріз, Перший заступник генерального директора Carlsberg Ukraine: «Ми раді представити перший КСВ-звіт нашої компанії, складений згідно вимог Глобального договору ООН, до якого Carlsberg Ukraine приєдналась у 2010 році. Ми дотримуємося всіх принципів цього документу, і це відображено не тільки на сторінках нашого звіту, а й у нашій щоденній діяльності. Для нашої компанії важливо не лише розвивати бізнес, а робити це відповідально — в центрі кожного рішення, яке ми приймаємо, знаходяться наші споживачі, співробітники та акціонери компанії. Тому корпоративна соціальна відповідальність є невід'ємною складовою нашої бізнес-стратегії».

 

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я