Версія для друку 

16 cічня 2007
Волонтери ВВН приймали дітей в гостях

88 дітей з трьох українських інтернатів запросили на Новорічну казку співробітники групи підприємств ВВН в Україні 

13 січня 2007 року, на Новий рік за старим стилем, група підприємств BBH в Україні подарувала новорічне свято вихованцям районного дитячого будинку Вишгороду «Любисток» з Київської області; Вільнянської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки із Запорізької області; Бузького районного дитячого будинку «Добрі серце» з Львівської області. 88 дітей з різних регіонів України провели насичений подіями суботній день у столиці України.

По прибуттю до Києва вони вирушили до Центру сімейного дозвілля «Дивосвіт», де їх чекали волонтери, співробітники групи підприємств BBH в Україні, в числі яких був генеральний директор ВАТ ПБК «Славутич» і ВАТ «Львівська пивоварня» Петро Чернишов. Після гарячого домашнього сніданку Петро Чернишов привітав діток та їх вихователів з минулими святами і розповів про програму перебування у м. Києві, а волонтери вручили новорічні подарунки. Потім почалися розваги: поділивши дітей на 15 груп з 5-6 чоловік в кожній, волонтери супроводжували їх по дитячому розважальному комплексу «Дивосвіт», де маленькі гості столиці відвідали різні атракціони.

Після захоплюючих віртуальних ігор діти вирушили на не менш захоплюючу оглядову екскурсію містом Києвом. Ознайомившись з історією Києва і основними визначними пам'ятками столиці України, мандрівники повернулися в «Дивосвіт», де для них був приготований святковий обід. Підкріпившись українським борщем, діти відвідали виставу  «Сніговик», у якій кожен малюк взяв активну участь. Акуратно склавши всі свої подарунки від співробітників групи підприємств BBH, переповнені емоціями і яскравими враженнями, діти повезли з собою гостинці для своїх братиків, сестер і друзів, які не змогли побувати на дитячому святі в м. Києві.

За словами вихователів, ця подія стала одним із найзнаменніших в одноманітному житті дітей, позбавлених батьківського тепла і турботи. Велика частина вихованців вперше відвідала м. Київ і провела цілий день далеко від свого дитячого будинку, інтернату. Дана новорічна подорож стала одним з нечисленних моментів в житті дітей, коли вони відчули себе по-справжньому щасливими і не самотніми. Щирі усмішки на їхніх обличчях,  захоплені погляди і міцні прощальні обійми є беззастережним доказом необхідності проведення подібних заходів.

«Організовуючи дитяче свято, ми прагнули передати частину нашого тепла, уваги і любові дітям, які з різних причин були покинуті своїми батьками. Діти, в ранньому віці життя, що зіткнулися з суворими реаліями, не повинні втрачати віру в казку і чудо. Ми хочемо, щоб вони знали про те, що в цьому світі є небайдужі люди, які не залишать їх у біді й допоможуть стати повноцінними членами українського суспільства, - зазначив Петро Чернишов, генеральний директор групи підприємств ВВН в Україні. - Саме тому наша компанія в своїй діяльності приділяє особливу увагу турботі про вихованців інтернатів і дитячих будинків України».

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я