Версія для друку 

12 квітня 2012
Львівська пивоварня уже у п’яте у списку найбільш екологічних підприємств регіону

Львівська пивоварня увійшла до екологічного рейтингу Львівського регіону, який був складений Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, як соціально відповідальне підприємство, що дотримується усіх екологічних вимог.

Мета екологічного рейтингу — підвищити рівень дотримання екологічних норм і вимог компаніями-виробниками щодо довкілля. Одним з головних завдань цього заходу є спонукати підприємства добровільно вживати заходи для запобігання та зменшення забруднення оточуючого середовища.

При складанні екологічного рейтингу за 2011 рік Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища було відібрано 43 підприємства Львівщини. Укладачі рейтингу оцінювали компанії за низкою критеріїв, виходячи з яких розподілили компанії на п'ять категорій, відповідно до того, як їх виробництва впливають на оточуюче середовище. Кожна категорія має кольоровий індикатор: від найкращого — зеленого за дотримання підприємствами екологічних вимог, до найгіршого — чорного. До «зеленої» категорії увійшло лише 7 підприємств, одним з яких стала Львівська пивоварня.

Ознайомитися з екологічним рейтингом Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області можна за посиланням.

Нагадаємо, що Львівська пивоварня — один із трьох виробничих майданчиків компанії Carlsberg Ukraine. Потужність виробничих ліній підприємства складає 297 млн. літрів пива та безалкогольних напоїв на рік. Сьогодні на броварні випускаються такі пивні бренди як «Львівське», «Балтика», «Славутич», «Арсенал», «Zateсky Gus», а також справжній квас живого бродіння «Квас Тарас». На підприємстві працює 321 особа.

Мирослав Хом'як, начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області: «Ми вже шостий рік поспіль складаємо екологічний рейтинг підприємств Львівщини. За цей час ми побачили позитивні зміни у ставленні до довкілля деяких компаній. На сьогоднішній день до «зеленої» категорії увійшли сім підприємств, а, наприклад, у 2007 році їх було лише два. До речі Львівська пивоварня потрапляє до списку найбільш екологічних підприємств нашого регіону вже вп'яте».

Роман Головня, директор Львівської пивоварні: «Компанія Carlsberg Ukraine, до складу якої входить Львівська пивоварня, має дуже високі вимоги щодо дотримання екологічних стандартів. Ми з кожним роком впроваджуємо різні проекти, спрямовані на заощадження природних ресурсів та дбайливе ставлення до оточуючого середовища і, таким чином, доводимо нашу соціальну відповідальність. У 2011 році загальна сума інвестицій підприємства у дані проекти склала 12,6 млн. грн. Ми дуже раді, що увійшли до «зеленої» категорії рейтингу, і в цьому році плануємо ще більше покращити наші екологічні показники».

 

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я