Версія для друку 

9 квітня 2012
Carlsberg Ukraine підводить підсумки роботи Запорізького заводу в 2011 році

На Запорізькому заводі Carlsberg Ukraine за звітний період було налито більше 37 млн дал пива та безалкогольних напоїв. Також протягом 2011 року на підприємстві продовжувалося впровадження технологічних модернізацій, які дозволили суттєво скоротити витрати природних ресурсів та знизити вплив виробництва на навколишнє середовище.

Завдяки ефективній роботі інноваційного обладнання зі збору та використання біогазу, підприємству вдалося заощадити споживання природного газу на 485 тисяч м3 на рік. Також були проведені заходи із вдосконалення та оптимізації роботи існуючої очисної інфраструктури заводу, реалізовано проект з осушення біогазу. Завдяки всім вище перерахованим удосконаленням, заводу вдалося скоротити енергоспоживання на 15%. Загальна сума інвестицій у проекти зі збільшення енергоефективності Запорізького заводу склала більше 6 млн гривень.

У 2011 році на Запорізькому пивзаводі було налито 13,6 млн дал пива у скляну тару, 21,06 млн дал пива та квасу в ПЕТ-упаковку, а також 2,7 млн дал у кеги. Всього за рік підприємство виробило 37,4 млн дал пива та безалкогольних напоїв, що на 1,9 млн дал менше порівняно з 2010 роком. Основною причиною скорочення виробництва у 2011 році стало загальне падіння ринку пива, яке за оцінками аналітиків Carlsberg Ukraine склало — 2,2%.

Нагадаємо, що пивоварний завод у м. Запоріжжя є найбільш потужним серед трьох підприємств Carlsberg Ukraine — максимальна виробнича потужність заводу складає 55 млн дал на рік. Всього на підприємстві працює 630 людей. Завод сертифікований за міжнародними стандартами якості, безпеки продукції та управління в галузі харчової продукції — ISO 9001, ISO 14001 та ISO 22000.

На заводі виробляються такі пивні бренди як «Славутич», «Славутич ICE», «Арсенал», «Львівське», Tuborg, Holsten, «Балтика», «Хмільне», а також квас живого бродіння «Квас Тарас».

Богдан Біланчук, директор Запорізького заводу Carlsberg Ukraine: «Минулого року нам вдалося реалізувати велику кількість проектів, які допомогли вивести наше виробництво на новий рівень. Також, важливою частиною нашої діяльності є активна участь у суспільному житті міста: допомога у розчищенні від наслідків снігопадів, прибирання сміття. Окрім цього підприємство піклується підшефною школою-інтернатом у м. Вольнянськ, Запорізької області. У 2012 році наша стратегія направлена на утримання об'ємів виробництва, незважаючи на падіння українського ринку пива загалом. Також ми маємо намір і надалі дотримуватися стратегії розвитку в сфері корпоративної соціальної відповідальності: ми будемо впроваджувати нові програми та продовжувати роботу в рамках вже існуючих на підприємстві проектів».

 

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я