Версія для друку 

13 березня 2012
Carlsberg Ukraine розробила поетапну програму навчання для співробітників операційного напрямку

Компанія Carlsberg Ukraine запустила новий проект під назвою Stage («Етап»). Це інноваційна програма, спрямована на створення та розвиток професійної команди майбутніх управлінців операційного напрямку компанії.

Сьогодні на українському ринку праці спостерігається дефіцит кадрів технологічного напрямку. Особливо гостро відчувається потреба в керівниках і ключових спеціалістах, наприклад, в операторах та майстрах цеху розливу, технологах пивовиробництва, варниках. Тому перед компаніями-працедавцями стоїть непроста задача пошуку та утримання, а також розвитку таких спеціалістів.

Щоб вирішити цю задачу, HR-департамент Carlsberg Ukraine розробив проект Stage (Show Talent And Get Employed — «покажи талант і отримай роботу»), який спрямовано на співробітників операційного напрямку. Проект розрахований на два роки навчання та ділиться на чотири етапи, які включають тренінги, теоретичні та практичні програми за спеціальностями, вивчення англійської мови. В рамках Stage виділені такі напрямки як якість, логістика, виробництво.

Аудиторія проекту охоплює виробничий підрозділ компанії в Supply Chain (ланцюжок поставок). Висуває співробітника для участі в програмі Stage його керівник, за наявності у потенційного учасника внутрішньої мотивації, бажання розвиватися, прагнення до вивчення англійської мови, і, звичайно ж, вищої освіти. Після кожного етапу навчання учасники програми складають професійні іспити своїм кураторам, які дають їм право переходу на наступний рівень.

Юрій Бикоріз, Перший заступник Генерального директора Carlsberg Ukraine: «Люди — одна з головних цінностей Carlsberg Ukraine. Саме тому в компанії існує цілий ряд програм, спрямованих на розвиток співробітників. У 2011 їх число поповнив проект Stage. Він відкриває працівникам компанії на виробництві нові можливості. Проект дозволяє рядовому спеціалісту, завдяки системному навчанню, отримати блискучі кар'єрні перспективи. На сьогодні в проекті беруть участь 30 співробітників зі всіх заводів Carlsberg Ukraine».

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я