Версія для друку 

11 травня 2011
ТМ «Львівське» подарувала місту Лева пам’ятник броварям

9-го травня у Львові відбулося святкування 755-річного Дня народження міста. Головним подарунком до ювілею став пам'ятник львівським броварям, котрий Львівська пивоварня встановила у самому серці столиці Західної України на проспекті Свободи. Урочисте відкриття пройшло в супроводі фестивалю живих скульптурних композицій, а завершив яскравий вечір святковий концерт.

Кожного року з нагоди Дня народження культурної столиці України «Львівське» влаштовує яскраві свята за участю кращих українських виконавців. Святкування від першого українського пива щоразу наповнені незабутніми подарунками та емоціями.

Цьогоріч День Львова відкрив «Фестиваль живих скульптурних композицій». А рівно о 17:00 на проспекті Свободи, Львівська пивоварня урочисто презентувала перший в Україні пам'ятник львівським броварям. Перед присутніми постав двометровий бронзовий пивовар із бочкою «Львівського» на плечі. За право створити цю скульптуру у конкурсі боролося 5 знаних українських митців. Авторитетне журі визначило переможця — ним став Володимир Цісарик, монументальні роботи якого добре відомі всій Україні.

Унікальності пам'ятнику броварям додав вмонтований у бочку діючий годинник, який щодня рівно о 17:15 відтворюватиме уривок гімну Львівської пивоварні у виконанні відомого гурта «Піккардійська терція». Автором пісні став шанований український композитор А. Кос-Анатольський.

Володимир Цісарик, скульптор, автор пам'ятника львівським броварям: «Львів — місто з багатою історією. Дуже приємно, що мені випала честь долучитися до створення нового пам'ятника архітектури рідного міста. Маю надію, що він стане ще однією родзинкою Львова, що прикрашатиме місто та привертатиме увагу як городян, так і туристів».

Святкували іменини та відкриття пам`ятника разом із пивом «Львівське Високий замок», яке було випущено лімітованою серією спеціально у подарунок рідному місту. Проте до доброго пива потрібна і хороша закуска, тож ще одним незвичайним подарунком від Львівської пивоварні для всіх присутніх став пивний торт.

«Фінальним акордом» насиченого дня прозвучав великий музичний концерт за участю улюблених артистів Львова. Гостей свята порадував акапельним співом гурт «Піккардійська терція», а Тарас Чубай разом із гуртом «Плач Єремії» заграли справжній патріотичний український рок-н-рол.

Роман Головня, в.о. директора Львівської пивоварні: «Для Львівської пивоварні День народження рідного міста — це справжнє свято. Адже вже багато років підприємство черпає натхнення та сили для подальшої наполегливої праці у дивовижному Львові. Тож ми робимо багато для процвітання та розвитку міста. І кожного року вітаємо місто по-особливому. Львів — це культурна колиска України, що заслуговує бути туристичним центром не тільки нашої країни, але й Європи».

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я