Версія для друку 

28 квітня 2011
Студентський чемпіонат Case Champ 2011 відбувся за підтримки «Славутич», Carlsberg Group

Компанія «Славутич», Carlsberg Group виступила партнером другого студентського чемпіонату з вирішення бізнес-кейсів Case Champ, який у квітні проходив у Києві.

Чемпіонат стартував у березні 2011 року, для участі в ньому зареєструвалася 201 команда з усієї України. Учасниками Case Champ стали студенти 4-6 курсів та випускники 2010-2011 років.

Під час чемпіонату учасникам був запропонований бізнес-кейс, на рішення якого їм було відведено три дні. Згідно з завданням, команди повинні були розробити стратегію реагування сільськогосподарської компанії на цінові виклики, і виробити свій підхід до ринку біопалива у зв'язку з високими цінами на нафту.

Після першого туру змагання було відібрано 18 команд, які вийшли в півфінал, а потім 6 команд-фіналістів. 22 квітня в Міжнародному інституті менеджменту було визначено 3 команди переможців. Проте переможених не було — всі учасники Case Champ отримали неоціненний досвід і корисні бізнес-знайомства.

Оцінювало роботи учасників авторитетне журі, що складається з мідл-менеджменту компаній-партнерів чемпіонату, в числі яких і фахівці «Славутич», Carlsberg Group.

Варто відзначити, що «Славутич», Carlsberg Group вже другий рік поспіль підтримує змагання Case Champ. У перший раз чемпіонат відбувся восени 2010 року.

Мухаббат Янас, Директор з персоналу «Славутич», Carlsberg Group: «Компанія «Славутич» підтримує цікаві проекти, основна мета яких — професійний та особистий розвиток молоді. Case Champ саме така ініціатива, адже чемпіонат сприяє «зануренню» студентів в реалії ринку і розвитку ключових бізнес-навичок вже під час навчання у вузі».

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я