Версія для друку 

18 серпня 2009
Барвиста квіткова Україна – подарунок ТМ «Львівське» до Дня незалежності

24 серпня 2009 р. на площі Міцкевича у Львові о 18:00 музичною імпрезою «УКРАЇНА НАЗАВЖДИ» розпочнеться святкове дійство від «Львівського» з нагоди 18-тої річниці Незалежності України. Родзинкою торжеств стане подарунок Львову та всій країні від першого українського пива - найбільша карта нашої держави, викладена з живих квітів.

Унікальна барвиста клумба у вигляді мапи України прикрасить майданчик біля пам’ятника Шевченкові у Львові ще напередодні знаменної події – 23 серпня. Милуватися різнобарвною живою експозицією жителі та гості міста Лева зможуть аж до заморозків, адже всі квіти будуть висаджені у грунт.

Ще однією особливістю подарунку від «Львівського» стане розмаїття кольорів та сортів квітів, які будуть викладені на мапі відповідно до етнокультурних регіонів України. Цю безпрецедентну подію зафіксують у Книзі рекордів України, оскільки розміри композиції справді вражають – її довжина становитиме 10, а ширина – 7,3 метри.

Святкова імпреза від ТМ «Львівське» продовжить добру традицію піклування про рідне місто Лева. Нагадаємо, що два роки тому завдяки підтримці бренду на вулицях Львова було встановлено лавочки, ВАТ «Львівська пивоварня» стала одним із меценатів спорудження фонтану біля Оперного театру.

Чудовим завершенням святкового вечора і ще одним подарунком від ТМ «Львівське» стане музичне дійство. Участь у концерті візьмуть відомі українські виконавці – Руслана, «Піккардійська терція», Павло Табаков, Наталка Карпа та балет «Життя».

Директор заводу ВАТ «Львівська пивоварня» Олександр Руднєв: «ТМ «Львівське» традиційно робить усе, щоб зробити рідне місто справді європейським – комфортним, чистим і красивим. Ми прагнемо подарувати львів`янам та гостям західної столиці незабутнє відчуття свята. При цьому ми завжди закликаємо наших шанувальників бути розсудливими і не забувати про культуру споживання бурштинового напою, а також наголошуємо на відповідальному продажеві пива – тільки повнолітнім. А для молодших шанувальників справжньої української музики у нас завжди є безалкогольні напої, зокрема справжній український «Квас Тарас».

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я