Версія для друку 

22 липня 2009
«Славутич», Carlsberg Group і Фонд «Східна Європа» відкрили два центри для літніх самотніх жителів Запоріжжя

21 липня 2009 року компанія «Славутич», Carlsberg Group і Фонд «Східна Європа» у Запоріжжі оголосили про відкриття двох оновлених центрів для самотніх літніх городян. Ініціатори надали 170 тис. грн. для підтримки роботи центрів. Партнер програми − Запорізька міська служба соціальної допомоги.

«Центри не тільки надають необхідну людям похилого віку допомогу з різних питань, вони також стали місцем зустрічей і спілкування для людей зі спільними інтересами, які досить часто почували себе самотньо. Це також прекрасний приклад того, як бізнес може допомагати у вирішенні проблем місцевих співтовариств», – вважає Президент Фонду «Східна Європа» Тімоті Пайлат.

У центрах, відкритих на базі Запорізької міської служби соціальної допомоги та територіального центру соціального обслуговування Хортицького району міста, не тільки розширено спектр соціально-побутових послуг та надаються медичні і юридичні консультації, але й створені умови для спілкування і реалізації творчих здібностей самотніх людей похилого віку. У приміщеннях центрів був проведений ремонт, придбане необхідне устаткування. У центрах працюють кружки за інтересами, проходять заняття з лікувальної фізкультури, організовуються екскурсії, лекції і зустрічі з цікавими гістьми.

Богдан Біланчук, директор ПБК «Славутич»: «Наша компанія протягом всієї своєї історії – а нам виповнилося вже 35 років! – відчуває відповідальність за рідне місто. Разом з міською владою ми розробляємо і втілюємо різні соціальні ініціативи. Сьогодні з нашими партнерами ми відкриваємо у Запоріжжі вже другий центр для людей похилого віку. Сподіваюся, що він стане місцем, куди їм завжди буде приємно приходити. Кошти, виділені на реалізацію проекту, – мізерно мала плата за можливість бачити посмішки на обличчях наших пенсіонерів і ветеранів, і усвідомлення того, що ПБК «Славутич» зробив дійсно добру справу».

Робота центрів організована в рамках програми Фонду «Східна Європа» «Центри соціальної активності для самотніх людей похилого віку». За детальною інформацією про цю та іншу програми Фонду звертайтеся до Катерини Копчук, фахівця із зв'язків з громадськістю, за телефоном: (+38-044) 200-3825, або kkopchuk@eef.org.ua.

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я