Версія для друку 

13 квітня 2007
«Славутич» інвестує $1,900 000 у розвиток

13 квітня 2007 року відбулося підписання соціального договору між ВАТ ПБК «Славутич» і виконавчим комітетом Запорізької міської ради про співпрацю з інвестування розвитку Запоріжжя. Ця співпраця передбачає фінансування підприємством «Славутич» міських потреб соціального спрямування у 2007-2008 роках на загальну суму, еквівалентну $300 тис.

Від імені ВАТ ПБК «Славутич» договір підписав генеральний директор групи підприємств Baltic Beverages Holding в Україні Петро Чернишов, від імені виконкому міськради - міський голова Запоріжжя Євген Карташов.

Відповідно до положень підписаного договору, «Славутич» бере на себе зобов'язання з реалізації заходів, передбачених Положенням про єдиний цільовий фонд Запорізької міської ради. Дане положення було затверджене рішенням міської ради у 2004 році. У свою чергу, міська влада визначає і узгоджує з ВАТ ПБК «Славутич» програму пріоритетності проектів соціального спрямування, на реалізацію якої будуть направлені кошти  підприємства. Перерахування грошових коштів здійснюватиметься частинами, за узгодженим графіком.

Даний проект - далеко не перший приклад успішної співпраці між адміністрацією міста Запоріжжя і компанією «Славутич». Група підприємств ВВН несе соціальну відповідальність за розвиток інфраструктури міста Запоріжжя, підняття духу патріотизму, а також за створення умов для покращення спортивних досягнень у регіоні.  Саме тому в 2006 році компанія ухвалила рішення підтримати ініціативи Запорізького міського голови Карташова Є.Г. про перейменування стадіону «Металург» на «Славутич Арена» й інвестування коштів на придбання електронного табло для відображення рахунків матчів, а також іншого устаткування, необхідного для нормального функціонування спорткомплексу Стадіону. У 2007 році за підтримки мерії міста було розпочато співпрацю «Славутича» і центрального стадіону м. Запоріжжя. 

У рамках угоди з центральним стадіоном м. Запоріжжя компанія «Славутич» виділяє $1 млн. 600 тис. на його реконструкцію. На найближчий час намічений цілий ряд додаткових робіт і проектів, націлених на модернізацію стадіону. Підписаний договір передбачає п'ятнадцятирічну співпрацю.

Соціальна відповідальність бізнесу - це один з ключових напрямків діяльності групи підприємств ВВН в Україні. Упродовж багатьох років компанія займає активну соціальну позицію і здійснює благодійну діяльність на користь українського суспільства. 

У період з 2001 до 2006 року загальна сума фінансових коштів, перерахованих підприємством на реалізацію благодійних програм, склала близько $600 тис. Більше $660 тис. фінансових коштів було направлено на реалізацію спонсорських проектів. Крім того, ВАТ ПБК «Славутич» надало доброчинну і спонсорську допомогу продукцією комбінату на загальну суму $40 тис. За результатами конкурсу, організованого Міністерством фінансів України, у 2-му кварталі 2006 року ВАТ ПБК «Славутич» було визнано кращим підприємством в Україні зі сплати податків до бюджету і внесено до першого випуску книги «Кращі платники податків України».

Петро Чернишов, генеральний директор групи підприємств ВВН в Україні:
«Діяльність «Славутича» нерозривно пов'язана з суспільством, і ми завжди прагнемо бути єдиним цілим зі всіма, хто нас оточує. Особливу увагу ми приділяємо нашим «домашнім регіонам» - містам, де знаходяться наші підприємства. Запорізький регіон для наший компанії є головним, адже саме тут виник «Славутич». Я упевнений, що багате своїми історичними і культурними традиціями місто Запоріжжя в тісній взаємодії зі «Славутичем» поліпшить соціальну складову міських жителів, які потребують не тільки захисту своїх законних прав, але і підтримки надійних партнерів».

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я