Версія для друку 

ЗМІ про нас

19 грудня 2012 Ізвестія в Україні
Різдвяне диво мовою оригіналу

У цьому році Львівська пивоварня випустила унікальний лімітований сорт «Львівське Різдвяне», який доступний у продажу тільки до 15 січня. Продегустувати відроджений символ Різдва запрошують усіх любителів «бурштинового золота».

19 грудня 2012 Аргументи і факти в Україні №51
Чи не махнути нам до Львова на Різдво? мовою оригіналу

Львів — дивовижне місто, де дбайливо зберігають і шанують традиції українського народу. Саме тому з року в рік, як у давні часи, львів'яни влаштовують на Різдво особливе свято, з вертепами, колядками та святковою ілюмінацією. ТМ «Львівське», яка за майже 300-річну історію свого існування перетворилася на одну з візиток Львова, традиційно бере активну участь в організації зимових свят у стародавньому місті Лева.

18 грудня 2012 expres.ua
Пивовари бачать, що українці їхнього продукту споживають на 8% менше, аніж раніше 

Carlsberg Ukraine, найбільший виробник пива і безалкогольної продукції в Україні, за підсумками року прогнозує зниження первинних продажів пива в натуральному вираженні на 8%. Як повідомив генеральний директор компанії Петро Чернишов, продажі в грошовому вимірі цьогоріч можуть зрости на 3%, але за рахунок підвищення цін на пиво.

18 грудня 2012 delo.ua
Чому компанія Carlsberg Україна робить ставку на квас і сидр мовою оригіналу

Петро Чернишов, генеральний директор Carlsberg Україна, віце-президент регіону Східна Європа, розповів про особливості розвитку ринку пива, квасу і сидру в Україні.

17 грудня 2012 forbes.ua
Що п'ють українці в кризу мовою оригіналу

Думка Петра Чернишова, Генерального директора Carlsberg Україна, Віце-президента регіону Східна Європа Carlsberg Group, про ситуацію на пивному ринку України.

16 грудня 2012 dengi.ua
Петро Чернишов знову обраний до Ради директорів Американської торговельної палати на 2013 рік мовою оригіналу

На щорічних зборах членів Американської торгової палати (АСС) в Україні, яке відбулося 12 грудня в Києві, Петро Чернишов був обраний до Ради директорів асоціації. Цю посаду Генеральний директор пивоварної компанії Carlsberg Ukraine посів уже вп'яте.
«Петро обіймає посаду Скарбника, підтримує і курирує роботу Комітету з питань митної політики в якості відповідального представника Ради директорів, а також активно задіяний в діяльності нещодавно створеного Комітету з питань харчової промисловості», — зазначає Президент Американської торгової палати в Україні Хорхе Зукоскі.

14 грудня 2012 companion.ua
Carlsberg Ukraine очікує скорочення продажів пива на 8% мовою оригіналу

Як повідомив генеральний директор компанії Петро Чернишов журналістам у Києві в п'ятницю, продажі в грошовому вимірі в 2012 році можуть зрости на 3%, головним чином, за рахунок підвищення цін на пиво. Крім цього, П.Чернишов повідомив, що за даними агентства AC Nielsen, частка Carlsberg Ukraine на вітчизняному ринку пива за 10 місяців поточного року в натуральному вираженні збільшилася до 29,3% з 29% за аналогічний період минулого року.

14 грудня 2012 interfax.com.ua
Carlsberg Ukraine розглядає можливість випуску грушевого сидру мовою оригіналу

Carlsberg Ukraine, найбільший виробник пива і безалкогольної продукції в Україні, розглядає можливість через два-три роки почати в Україні виробництво грушевого сидру. Як зазначив гендиректор Carlsberg Ukraine П. Чернишов, сидр є найбільш швидкозростаючою категорією серед слабоалкогольних напоїв у світі, тому в планах компанії за три роки збільшити його виробництво вдвічі.

19 листопада 2012 Комерсант-Україна (Київ) №186
Пиво не пішло мовою оригіналу

У цьому році Carlsberg Ukraine наростила свою частку на 0,4 п. п., до 29,5%, і також підвищилися продажі бренду Carlsberg на 16%.

22 жовтня 2012 marketnews.com.ua
ТМ «Квас Тарас» отримала золоті медалі на VII Всеукраїнському фестивалі квасу мовою оригіналу

У рамках VII Всеукраїнського фестивалю квасу, який проходив у Києві в серпні 2012 року, ТМ «Квас Тарас» отримала три вищі нагороди. Експертне журі високо оцінило якість квасу, виробленого компанією Carlsberg Ukraine, і присудило бренду почесний кубок і 2 золотих медалі.

19 жовтня 2012 www.rbn.cc
Carsberg Ukraine споживає найменшу кількість енергоресурсів у галузі мовою оригіналу

На форумі з енергоефективності, що відбувся 16–17 жовтня в Києві, про старт якого RBN повідомляв трохи раніше, виступив віце-президент із Supply Chain компанії Carlsberg Ukraine Юрій Бикоріз, передає прес-служба компанії. За його словами, на сьогоднішній день показники Carlsberg Ukraine по споживанню енергетичних ресурсів є найнижчими в своїй сфері.

15 жовтня 2012 Правовые известия
Як вплине Закон про зайнятість на роботу підприємств? мовою оригіналу

Як вплине реалізація Закону про зайнятість на роботу підприємств? Що доведеться врахувати або змінити в роботі? — розповіла ЮРЛІЗІ старший юрисконсульт компанії Carlsberg Ukraine Ірина Павлійчук.

10 жовтня 2012 Хрещатик (Київ) №141
Місто підтримуватиме столичних виробників 

Сприяння роботі столичних товаровиробників є одним із пріоритетних напрямків виконання Стратегії розвитку Києва до 2025-го року. З цією метою голова КМДА Олександр Попов відвідав ПАТ «ПБК «Славутич» (Сarlsberg Ukraine), де ознайомився з виробництвом та потужностями цього столичного підприємства.

8 жовтня 2012 Бізнес (Київ) №41
Нон-сток мовою оригіналу

Експерти вважають, що вартість обладнання та реагентів, а також проектних, монтажних та експлуатаційних робіт по зведенню водоочисних об'єктів тільки в 2012 р. може досягти 2–3 млрд грн. Правда, один з експертів уточнив, що дійсно сучасних очисних споруд, на яких встановлено саме ефективне обладнання, за останній рік було побудовано не більше 20, і цього року особливого прогресу в цій області очікувати не слід.
«На запорізькому заводі Carlsberg Ukraine у 2009 р. була запущена друга черга очисних споруд, можливості якої дозволили не тільки очищати стоки, але й виробляти біогаз. У тому ж році очисні споруди з біогазової установкою були введені в експлуатацію і на київському заводі. Завдяки плановій реконструкції київських споруд, яка завершилася в цьому році, вдалося знизити споживання природного газу на 8%. На київському заводі загальна сума витрат на очисні споруди, починаючи з першої черги будівництва заводу, склала 22,5 млн грн», — розповів Юрій Бикоріз, перший заступник генерального директора компанії Carlsberg Ukraine.

5 жовтня 2012 Commercial Property
Supply Chain & Logistic Forum 2012: актуальність, масштабність, професіоналізм мовою оригіналу

20 вересня в Києві відбувся форум Supply Chain & Logistic Forum 2012, у рамках якого на одному майданчику зібралося більше 100 фахівців із логістики найбільших українських і міжнародних компаній. Учасник форуму Ольга Малюга, національний менеджер із транспорту та дистрибуції компанії Carlsberg Ukraine, пояснила актуальність даного заходу: «Найголовніше, що ті практики, які були продемонстровані експертами, можуть знайти практичне застосування і в моїй компанії».

16 серпня 2012 Деньги
Піт Браун відкрив у Києві сидр Сомерсбі мовою оригіналу

На запрошення компанії Carlsberg Ukraine відомий британський активіст пивної та сидрової культури, письменник, автор колонок у журналі «The Economist» та газеті «The Guardian» Піт Браун провів у Києві майстер-клас для експертів та рестораторів, присвячений сидру.

14 серпня 2012 Топ-100 Рейтинг (Киев)
Пивний дух мовою оригіналу

Виробники пива сподіваються, що найгірші часи для галузі залишилися позаду. Попереду на них чекає невелике, але стабільне щорічне зростання, продовження поляризації ринку та, можливо, прихід нових гравців. «Виходячи з останніх тенденцій, спостерігається скорочення середньоцінового та приріст нижньоцінового та преміального сегментів. Дана тенденція утримується на ринку вже близько трьох років. Ми припускаємо, що в майбутньому ситуація зміниться та динаміка мейнстрім-сегменту вирівняється», — прогнозує Ярослав Коваль, віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine.

10 серпня 2012 ЛIГА Мониторинг СМИ
Тенденції на ринку пива 

Як зазначають фахівці, для ринку хмільного напою характерні чітко виражені сезонні коливання попиту та природні умови, наприклад, перепад температури на один градус призводить до зміни продажів в середньому на 4,5%.
Традиційно пивний сезон починається з квітня і продовжується до вересня, а найбільший пік споживання припадає на травень-липень: «У цей період ми реалізуємо майже 56% річного об'єму продажів. Більш того, коливання температури влітку має великий вплив і є одним із визначальних факторів продажу напою. Так, за нашими підрахунками, коливання температури на один градус призводить до зміни продажів в середньому на 4,5%», зауважує Ярослав Коваль, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine.

8 серпня 2012 delo.ua
Міф про диплом психолога: хорошим HR-директором може бути лише психолог мовою оригіналу

HR-менеджер повинен вміти знайти підхід до співробітників — це факт. Чи повинен хороший HR-менеджер бути психологом? Опитані «Делом» експерти переконані, що бути хорошим психологом — це необхідна, але недостатня умова для того, щоб стати кваліфікованим менеджером з персоналу.
Заступник директора з персоналу компанії «Carlsberg Україна» Вероніка Фасатурова вважає, що міф про диплом психолога залишився з минулого, коли на зміну відділам кадрів прийшли служби персоналу або HR-менеджери, тоді переважно психологи. На її думку, в HR-роботі крім розуміння устрою людини та її поведінки, необхідна схильність до практичної діяльності, структурованість, навички адміністратора, лідерський потенціал, усвідомлення задач бізнесу та готовність вирішувати їх.

6 серпня 2012 delo.ua
Міф про пожежника: HR-менеджер — пожежник. Він реагує на події, що вже відбулися, але не може працювати «на випередження» мовою оригіналу

Саме вміння працювати на випередження відрізняє «кадровика» від кваліфікованого HR-менеджера, вважають опитані «Делом» експерти. Сучасний менеджер з персоналу може і повинен працювати на випередження «пожежних» ситуацій. «Професіонал будує процеси управління персоналом так, щоб створилася регулярна система, яка працює саме на відстеження динамічної картини з персоналу, випередження трендів ринку та попередження несподіванок» — вважає Юлія Заболотна, HR бізнес-партнер Carlsberg Ukraine.

...4567891011121314...

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я