Версія для друку 

ЗМІ про нас

22 березня 2013 http://www.vecherniy.kharkov.ua
Знамените «Жигулівське» знову вариться у Запоріжжі 

У лютому 2013 року Запорізький пивзавод відновив виробництво популярного сорту. Головний пивовар підприємства Наталія Білоусова працює на Запорізькому пивзаводі вже більше 30 років. Вона довгі роки займалася випуском «Жигулівського» і досконало знає, як цей сорт варився ще в радянський час.

15 березня 2013 ДеньгиUA (Киев) №5
Досвід, диплом та мова мовою оригіналу

Що б не говорили про значимість професійного досвіду, а саме диплом є ключем, що відкриває перші двері перед молодим спеціалістом. Вища освіта − одна з найважливіших інвестицій у житті будь-якої успішної людини. А також, на думку провідного фахівця з персоналу Carlsberg Ukraine Інни Ціон, при підборі кандидатів важлива і мотівація, і усвідомлення випускником того, навіщо йому потрібна робота в тій чи іншій компанії, і чого він у підсумку хоче досягти.

11 березня 2013 Комсомольская правда в Украине (Киев) №52
Церемонія вручення премії «Людина Року – 2012» 

ТМ «Львівське» стала лауреатом у номінації «НАЦІОНАЛЬНА ТОРГОВЕЛЬНА МАРКА РОКУ» у загальнонаціональній програмі «Людина Року–2012».

6 березня 2013 Акциз
Сидр: Поки ще чужий серед своїх мовою оригіналу

Сидр на українському ринку вже не новачок, проте говорити про його широку популярність все одно не доводиться. Ще 3-4 роки тому в країні можна було купити тільки один-два види вітчизняного сидру і завезений імпортний напій. Сьогодні цей ринок більш насичений. На нього два роки тому зайшов пивоварний гігант Carlsberg зі своїм напоєм під ТМ "Somersby".

1 березня 2013 www.newsukraine.com.ua
Forbes назвав 25 кращих українських босів мовою оригіналу

У березневому номері журнал Forbes-Україна опублікував рейтинг 25 найбільш ефективних СЕО країни. Петро Чернишов, Генеральний директор пивоварної компанії Carlsberg Ukraine і Віце-Президент Східного регіону Carlsberg Group, увійшов до цього списку.

22 лютого 2013 «Менеджер по персоналу» №2, 2013 р.
Программа розвитку: вивчаємо англійську мовою оригіналу

Навчання і просування персоналу — дуже важливі процеси в компанії Carlsberg Ukraine і у всій Carlsberg Group. Ми розвиваємо у співробітників професійні компетенції, лідерські якості, комунікативні навички, особистісну ефективність. Серед навчальних програм, якими компанія по праву пишається — вивчення англійської мови.

18 лютого 2013 forbes.ua
Як правильно помилятися. Витяги з листування гендиректора Carlsberg Ukraine Петра Чернишова мовою оригіналу

У березні Forbes оприлюднить список 25 кращих CEO України. Генеральний директор Carlsberg Ukraine Петро Чернишов займає одну з верхніх його рядків. Одне з його управлінських ноу-хау — послання співробітникам.

24 cічня 2013 pivnoe-delo.info
Україна: підйом пивного брендобудування мовою оригіналу

У 2012 році палітра українського ринку пива стала набагато яскравішою і цікавішою. Новинки, які були здебільшого «обкатані» на російському ринку пива, швидко набирали свою ринкову вагу за рахунок старих брендів. Потрібно сказати, що «Жатецький Гусак» навіть більш вдало доповнив український портфель брендів Carlsberg Group, ніж російський. Ідея використання хмелю в якості основної переваги «Жатецького Гусака», була вдалою у багатьох відношеннях. В першу чергу, тому що хміль дозволив переконливо говорити про якість і створити європейський образ бренду.

18 cічня 2013 Компаньйон (Київ) №1
12 уроків 2012 року мовою оригіналу

Поговоривши з топ-менеджерами та власниками компаній, «Компаньйон» виділив 12 найбільш загальних уроків 2012 року. Петро Чернишов, віце-президент регіону Східна Європа Carlsberg Group і генеральний директор Carlsberg Ukraine також розповів читачам про те, чому навчив минулий рік.

17 cічня 2013 Україна – Центр (Кіровоград) №3
Львiвськi вакацiї мовою оригіналу

У мене зі Львовом давнє, але розділене кохання. Розділене відстанями та практичною неможливістю нашого об'єднання. Тому, коли друзі покликали нас у гості на Різдво, відповідь була однозначна: «Їдемо!». Першим у туристичному маршруті був музей пива. Відкритий він у 2005 р. на території «Львівської пивоварні», яка вважається найстарішою в Україні. Офіційною датою відкриття «Львівської пивоварні» є 1715 р. Звідси і назва самого розповсюдженого львівського пива.

28 грудня 2012 «Наше місто» (Дніпропетровськ) №151 (3615)
Зустрічаємо Різдво у Львові мовою оригіналу

Цього року пиво «Львівське» організувало для жителів і гостей древнього міста Лева цілий ряд заходів на період Різдвяних свят. Зокрема, на зимові свята за підтримки «Львівського» у центрі столиці Галичини будуть відкриті традиційна Різдвяна Ярмарка і каток.

27 грудня 2012 газета «Галичина» (Івано-Франківськ) №195–196
Різдвяні традиції по-львівськи 

Дуже цікавий і по-справжньому святковий прес-брифінг організувала для журналістів Львівська пивоварня. Саме тут, у музеї пивоваріння, пильно оберігається історія створення пива, давні традиції пивоваріння.

22 грудня 2012 Вечірній Харків №144
Як зустрічали дорогих гостей мовою оригіналу

В новогодние праздники принято ходить в гости. А принимать гостей следует хорошим угощением, поэтому каждый хозяин старается подать к столу что-то особенное и праздничное. Именно для таких случаев и был создан новый эксклюзивный сорт — «Львівське Різдвяне», пиво со вкусом праздника.

21 грудня 2012 dengi.ua
Carlsberg і «Росинка» заморозили холодний чай мовою оригіналу

Пивоварна компанія Carlsberg Україна відмовилася від подальшого розвитку холодного чаю під ТМ Top Tea після дворічного існування бренду. «Коли ми виходили на цей ринок, то мали про нього деяке уявлення — обсяг ринку, тренди, гравці. Багато наших уявлень про ринок виявилися помилковими. Напевно, ми вийшли з неправильним продуктом або вклали недостатньо в маркетингове просування», — пояснює рішення компанії генеральний директор Carlsberg Україна Петро Чернишов.

21 грудня 2012 Комсомольская правда в Украине (Київ) №286
Пиво «Львівське» відроджує добрі різдвяні традиції мовою оригіналу

Різдво для України завжди було особливим святом — смачним, теплим і сімейним. По-справжньому галасливі і радісні зустрічі Різдва і передріздвяні дійства нині можна побачити тільки в Західній Україні. Особливо шанують традиції у Львові. Радіючи святу, львів'яни відкладають всі справи і турботи, щоб відвідати друзів, поспілкуватися з рідними. Не обходиться без подарунків і пригощань. Спеціально для такого випадку пиво «Львівське» підготувало для всіх поціновувачів напою новий особливий сорт — «Львівське Різдвяне».

21 грудня 2012 День (Киев) №234
Про перше українське пиво в Музеї пивоваріння у Львові 

Пригадую, якось приятелька повела мене в Музей пивоваріння, що на вулиці Клепарівській, 18. Він відкрився 2005-го з нагоди 290-ї річниці з дня заснування Львівської пивоварні. А після відвідин музею хотілося історію «апробувати». Потім добре пам'ятаю смак «1715»: духмяний хміль, добірний солод і кришталево чиста вода... Смак першого українського пива!

21 грудня 2012 День (Киев) №234
«Львівське Різдвяне» — пиво зі смаком свята 

Різдво — одне з найважливіших свят, а пивовари здавна славилися гостинністю, тому й готувалися до нього завжди по-особливому: винаходили нові рецепти пива, готували його і пригощали ним гостей, — говорить провідний бренд-менеджер ТМ «Львівське» компанії Calsberg Ukraine Тарас МАЦИПУРА. — І ми, відновлюючи давню традицію, презентуємо шанувальникам бурштинового напою «Львівське Різдвяне».

21 грудня 2012 День (Киев) №234
«Львівське» запрошує відсвяткувати Різдво разом 

Цьогоріч 7 січня епіцентр подій перенесеться на площу Адама Міцкевича — пиво «Львівське» запрошує відсвяткувати Різдво разом. Буде багато сюрпризів і веселощів. Гості свята зможуть першими в Україні побачити львівську містерію-мюзикл просто неба, яка розповість історію традицій різдвяних святкувань від часів княжої доби, Речі Посполитої та Австро-Угорської імперії до сьогодні та продемонструє, як усі ці традиції переплелися і збереглися в сучасних святкуваннях львівського Різдва.

20 грудня 2012 Високий замок №239
У стародавньому місті Лева відроджують традиції та дух Різдва 

До Нового року та Різдва залишилися лічені тижні, а у Львові вже відчувається казкова атмосфера свята. На площі Ринок розпочали свою роботу традиційні Різдвяний ярмарок та ковзанка. Тут жителі та гості стародавнього міста Лева можуть не тільки придбати до свят подарунки та різноманітні ласощі, а ще й добре повеселитися. Адже 23, 29, 30 грудня 2012 року, а також 12–13 січня 2013 року на площі Ринок, поруч з Ярмарком, пройдуть «Вечорниці від «Львівського».

20 грудня 2012 МІГ (Запоріжжя) №51
А ви пробували Різдво на смак? мовою оригіналу

Центром вшанування Різдва вважається старовинний Львів. Тут дбайливо зберігають і передають із покоління в покоління кращі традиції цього свята. Кожна господиня пишається своїми різдвяними рецептами. А здивувати гостей допоможе нове особливе пиво «Львівське Різдвяне». Спеціальний сорт пива для Різдва відрізняється від інших видів «Львівського» особливим різдвяним ароматом і смаком.

...345678910111213...

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я