Версія для друку 

ЗМІ про нас

1 червня 2013 http://www.pivnoe-delo.com
Україна. Преміальне зростання. мовою оригіналу

Великі пивоварні компанії, що працюють в Україні, невпинно розширюють свій портфель брендів, причому преміальний сегмент росте набагато швидше низького цінового сегмента. Сьогодні на полицях вітчизняних магазинів пивних брендів категорії "преміум" нітрохи не менше, ніж демократичних марок. З чим пов'язаний такий швидкий темп розвитку даної категорії пива, розбирався AZ.

28 травня 2013 http://www.sostav.ua
THINKMcCANN обслуговуватиме переважну більшість брендів Carlsberg Ukraine. мовою оригіналу

З компанією Carlsberg Ukraine, яка посідає друге місце на ринку пива, THINKMcCANN плідно співпрацює вже 6-й рік. За цей час багато спільних робіт отримали нагороди, що дозволило компанії підвищити ефективність роботи на ринку та завоювати довіру нових споживачів. «Системна побудова бренду неможлива без партнерської співпраці та довгострокових відносин, тому я тішуся з того, що нам вдалося знайти такого надійного партнера, як агенція THINKMcCANN і залучити креативну команду, яка працює з брендом «Львівське» вже понад 5 років. Я впевнений, що разом ми зробимо «Львівське» улюбленим пивом українців», — додав Андрій Отрощенко, директор із маркетингу компанії Carlsberg Ukraine.

18 травня 2013 РІО (Ужгород) №20
Вся правда про міцне пиво. мовою оригіналу

Міцне пиво дуже шанують у Європі й до цього дня. У німецькому місті Мюнхені щороку організовують фестиваль міцного пива. На цей захід з'їжджаються його любителі чи не з усього світу. Міцним сортам хмільного напою віддають перевагу в Англії, Шотландії, Ірландії, Франції, Чехії, Польщі, Бельгії та інших країнах. Серед найпопулярніших сортів міцного пива у світі можна виокремити «Бок» і «Фестбір». В Україні теж є схожі сорти, зокрема «Арсенал Міцне» — світле пиво з підвищеним вмістом алкоголю, що утворюється завдяки природному процесу бродіння.

16 травня 2013 http://www.marketing-ua.com
Carlsberg Ukraine вирішив направити 95% прибутку за 2012 на розвиток мовою оригіналу

Акціонери одного з найбільших українських виробників пива компанії Carlsberg Ukraine (Запоріжжя) на загальних зборах 26 квітня вирішили 95% чистого прибутку за 2012 рік, або 487 225 000 гривень, направити на розвиток компанії.
Про це йдеться в повідомленні компанії.

14 травня 2013 Львівська пошта (Львов) №51
Музичний літопис міста Лева 

У рамках святкування Дня Львова реалізували новий незвичний проект. Ним стала «Музика, народжена Львовом». Програма заходу була напрочуд насиченою та різноманітною: організатори відкрили меморіальну дошку знаного українського композитора Анатоля Кос-Анатольського, пригощали гостей улюбленими стравами відомих львівських композиторів і представили на розсуд численної публіки давні міські шлягери в сучасній обробці.

9 травня 2013 http://www.advis.ru
Carlsberg Ukraine використовує український хміль для виробництва пива. 

Пивоварна компанія Carlsberg Ukraine прагне розвивати співпрацю з вітчизняними хмелевиробниками. Підприємство закуповує український гранульований хміль гірких і ароматних сортів для виробництва національних торгових марок пива. Загальний обсяг закуповуваного підприємством хмелю українського виробництва на даний момент складає близько 8% від загальної потреби Carlsberg Ukraine у хмелі.

7 травня 2013 http://www.comments.ua
У Львові відкриють меморіальну дошку Кос-Анатольському. 

11 травня з нагоди Дня міста відбудеться незабутнє свято — музичний літопис «Музика, народжена Львовом». Як повідомляють організатори, розпочнеться святкування від «Львівського» важливою подією не тільки для Львова, а й для усієї музичної України: 11 травня о 12:15 відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки славетному українському композитору Анатолію Кос-Анатольському. Пам'ятна таблиця буде встановлена у Львові на фасаді будинку на вул. Л. Глібова, 15, де жив маестро.

3 травня 2013 http://www.advis.ru
У квітні 2013 року вся лінійка пива ТМ "Львівське" змінила дизайн упаковки. 

На новому «обличчі» «Львівського» відображено 300 років історії українського пивоваріння. Оновлений продукт буде доступний у продажу вже в кінці квітня на всій території України. Час невпинно рухається вперед, змінюючи хід історії, людей і їх переваги. «Львівське», перше українське пиво, також змінює свій зовнішній вигляд. «Обличчя» легендарного пива це, в першу чергу, його етикетка та упаковка.

30 квітня 2013 http://www.dnews.donetsk.ua
«Жигулівське Запорізького Розливу»: історія знаменитого пива мовою оригіналу

Нещодавно Запорізький пивзавод презентував новинку — «Жигулівське Запорізького Розливу». Насправді ж цей сорт дуже добре знайомий старожилам нашого міста. Ще в часи СРСР «Жигулівське» під маркою ЗПЗ-2 (так маркувалася продукція Запорізького пивоварного заводу № 2, на базі якого працює сьогодні сучасний Запорізький пивзавод) було, мабуть, найпопулярнішим сортом пива в регіоні.

30 квітня 2013 http://www.gazeta.ua
«Жигулівське Запорізького Розливу»: історія знаменитого пива  мовою оригіналу

Нещодавно Запорізький пивзавод презентував новинку — «Жигулівське Запорізького Розливу». Насправді цей сорт добре знайомий старожилам східного регіону. За часів СРСР «Жигулівське» під маркою ЗПЗ-2 (так маркували продукцію Запорізького пивоварного заводу №2, на базі якого працює сучасний Запорізький пивзавод) було, мабуть, найпопулярнішим сортом цього напою в регіоні.

30 квітня 2013 http://www.interfax.ru
Президент "Балтики" очолив наглядову раду "Карлсберг Україна" 

Головою наглядової ради ПАТ "Карлсберг Україна", однієї з найбільших пивоварних компаній України, призначений Ісаак Шепс — президент ВАТ «Пивоварна компанія «Балтика» (Росія) і старший віце-президент Carlsberg Group по Східній Європі.

29 квітня 2013 http://www.pivnoe-delo.info
Бренд Carlsberg зміцнив свої позиції за підсумками 2012 року мовою оригіналу

ТМ Carlsberg за підсумками минулого року посилила свої позиції на ринку України. Частка бренду в суперпреміальному сегменті становить 26% в об'ємному вираженні, що на +4% більше, ніж у 2011 році.

25 квітня 2013 http://www.advis.ru
Запорізький завод Carlsberg Ukraine підводить підсумки 2012 року. 

Запорізький пивоварний завод, який є одним з трьох виробничих майданчиків Carlsberg Ukraine, підводить підсумки діяльності за 2012 рік. Протягом року на заводі було впроваджено ряд проектів, які дозволили істотно скоротити використання природних ресурсів та витратних матеріалів, а також знизити вплив виробництва на довкілля.

25 квітня 2013 http://www.advis.ru
Компанія Carlsberg Ukraine взяла участь у Ukrainian Procurement Forum 2013 мовою оригіналу

Пивоварна компанія Carlsberg Ukraine стала учасником першого практичного форуму з ефективного управління закупівлями Ukrainian Procurement Forum, який пройшов 16 березня 2013 в Києві.

23 квітня 2013 http://www.interfax.com.ua
«Карлсберг Україна» планує в 2013 р. збільшити виробництво пива та напоїв на 1% 

ПАТ «Карлсберг Україна», одна з найбільших пивоварних компаній в Україні, розраховує в 2013 році збільшити випуск пива та напоїв на 1% порівняно з 2012 роком.

22 квітня 2013 http://www.advis.ru
Англійський пивний експерт представив нову марку українського пива мовою оригіналу

19 квітня 2013 столичним журналістам вдалося побувати на майстер-класі знаменитого Джефа Еванса — письменника, блогера і пивного сомельє ізі світовим ім'ям. Пан Еванс презентував представникам ЗМІ новий сорт пива «Балтика Розливне».

15 квітня 2013 http://www.advertology.ru
Народження «Розливного». 

У березні 2013 року в ефірі українських телеканалів з'явився новий рекламний ролик, який розповідає про те, як народжується смак пива «Балтика Розливне».

12 квітня 2013 http://www.beerunion.ru
Львівська пивоварня підвела підсумки роботи за 2012 рік. 

Львівська пивоварня, одна з трьох виробничих майданчиків компанії Carlsberg Ukraine, підвела підсумки діяльності в 2012 році. За минулий рік до бюджетів різних рівнів Carlsberg Ukraine перерахувала 1 млрд 229 млн грн, з них у Львові - понад 16 млн грн податків і зборів.

9 квітня 2013 http://focus.ua/
Вийшли в тираж. Чому маркетологи безсилі перед інтуїцією споживача мовою оригіналу

Фокус з'ясував, чому маркетологи безсилі перед інтуїцією споживача. За словами Петра Чернишова, генерального директора Carlsberg Україна, при розробці інноваційних продуктів вісім з десяти проектів вмирають, але два можуть окупити всі інші. Отже гра, на думку топ-менеджера, все ж коштує свічок.

27 березня 2013 http://www.belbeer.com
Перше українське пиво виступить партнером Київського Міжнародного Фестивалю Реклами 

ТМ «Львівське» цього року підтримає однуе з найгучніших подій української рекламної індустрії - 14-й Київський Міжнародний Фестиваль Реклами (КМФР), який пройде у Львові 23-25 травня 2013 року.

...23456789101112...

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я