Версія для друку 

ЗМІ про нас

30 листопада 2014 20 Хвилин (Вінниця)
Ресторан у Вінниці пройшов акредитацію бренду Guinness мовою оригіналу

Вінницький ресторан ILE- DE- FRANCE отримав відзнаку в результаті міжнародної програми від ТМ Guinness, яку проводила компанія Carlsberg Ukraine

21 листопада 2014 FOOD UA
Топ-10 країн світу за обсягом споживання пива на людину 

Найбільше пива з розрахунку на одну особу споживає Чехія - 143 літри в рік, а Китай посідає перше місце за загальним обсягом споживання пива в світі. Свої коментарі щодо споживання пива в Україні дає генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine.

10 листопада 2014 ІА «МинПром»
Чого чекає бізнес від майбутньої коаліції 

Бізнес отримав можливість внести правки в коаліційну угоду. Свої позиції стосовно угоди та роботи нових складів органів влади висловили представили найбільших компаній України, в тому числі й віце-президент з юридичних питань та з роботи з органами державної влади компанії Carlsberg Ukraine Наталія Бондаренко.

10 листопада 2014 Львівські новини
«Львівська пивоварня» прибрала парк ім. Франка мовою оригіналу

Працівники «Львівської пивоварні» вирішили провести прибирання у найстарішому парку України - парку ім. І.Франка.

30 жовтня 2014 Газета "Вести"
Українські пивовари занурюються в кризу  

Завантаження підприємств в «низький сезон» не перевищує 40%, а споживачі стали обирати пиво більш ретельно. Свою думку про ситуацію, що склалася на ринку пива, висловлюють експерти - директор асоціації «Укрпиво» Ігор Товкач і Гендиректор Carlsberg Ukraine Євген Шевченко. 

30 жовтня 2014 Електронний документообіг
Carlsberg Ukraine удосконалила свій корпоративний портал 

Компанія Carlsberg Ukraine удосконалила розділ «Новини» на своєму корпоративному порталі. Роботу над доопрацюванням порталу проводила компанія Lizard Soft. 

29 жовтня 2014 www.prodinfo.com.ua
"Львівське Різдвяне" до зимових свят 

Третій рік поспіль до зимових свят ТМ «Львівське» вітає поціновувачів бурштинного напою особливим сортом - «Львівським Різдвяним». Це пиво, як і в минулі роки, випущене в лімітованій кількості і вже доступне у продажу на всій території України.

23 жовтня 2014 УНIАН
Пивоварна компанія «Карлсберг Україна» за 9 місяців збільшила прибуток на 33% - 612,9 млн грн  

Одна з найбільших пивоварних компаній в країні «Карлсберг Україна», що входить до складу міжнародної групи Carlsberg Group, в січні-вересні поточного року отримала 612,9 млн грн чистого прибутку, що майже на 33% більше, ніж за 9 місяців 2013 року. 

22 жовтня 2014 Запорізька міська рада
Система управління якості ПАТ «Карлсберг Україна»  

У 2004 році систему якості на відповідність вимогам стандарту 9001 та екологічного менеджменту ISO 14001 вперше було впроваджено і добровільно сертифіковано на заводі ПАТ «Карлсберг Україна» в місті Запоріжжя в 2004 році. Про це повідомляє департамент економічного розвитку міської ради. 

29 вересня 2014 Пивні коментарі «BEERComments»
Запорізькому пивоварному заводу – 40 років мовою оригіналу

25 вересня Запорізький завод ПАТ «Карлсберг Україна» святкував 40 років з дня відкриття. Керівник апарату обласної державної адміністрації Олег Ніколенко привітав працівників Запорізького пивоварного заводу зі святом.  

22 вересня 2014 www.capital.ua
Експерти заспокоюють: Голодувати українці не будуть  

Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine, про Саміт молодих лідерів «великої двадцятки» (G-20Y Summit) в Швейцарії. Три кроки для стабілізації продовольчої безпеки в світі. 

17 вересня 2014 Elcomart - Торгово-промислові новини
Пивоварам зливають об’єм 

Виробництво пива в Україні за перші вісім місяців скоротилося на більш ніж 13%. Свої коментарі щодо тенденцій ринку пива озвучують основні учасники ринку, в тому числі й Генеральний директор ПАТ «Карлсберг Україна» Євген Шевченко. 

10 вересня 2014 Капитал (Київ)
А як Ви налаштовуєтеся на роботу? 

За даними кадрового порталу НН.UA, для кожного другого офісного співробітника повернення на роботу після відпустки - це стрес. Про свої думки і почуття після виходу з відпустки на роботу розповідають директори з персоналу великих компаній в Україні, в тому числі й віце-президент з персоналу компанії Carlsberg Ukraine. 

8 вересня 2014 BEERcomments
Свято пива 2014 

5 вересня в ВЦ «АККО Інтернешнл» пройшла масштабна Всеукраїнська акція «Свято пива». Продукцію «Карлсберг Україна» було удостоєно гран-прі та золотих медалей на цьому щорічному конкурсі пива. 

25 серпня 2014 Forbes.ua
Директор Carlsberg Україна: «Ми продаємо в Криму на 10% дорожче, ніж на материку» 

Євген Шевченко, голова другого за величиною виробника пива в країні, - про попит на цей напій під час війни.

23 серпня 2014 Алкоголь.ру
Соціальний підхід пивоварні Carlsberg Ukraine  

Відома пивоварня Carlsberg Ukraine надала звітні дані, що свідчать про динаміку та основні здобутки компанії в області корпоративно соціальної відповідальності за парочку минулих років. 

11 серпня 2014 Журнал Marketing Media Review (MMR)
Андрій Отрощенко, Carlsberg Ukraine: Все починається з правильних людей 

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine, відповів на три запитання MMR про принципи управління маркетингом в його компанії. 

5 серпня 2014 Топ-100 Рейтинг (Киев)
Слабка піна  

Ситуацію на українському ринку пива коментують виконавчий директор асоціації «Укрпиво» Ігор Товкач та генеральний директор компанії «Карлсберг Україна» Євген Шевченко. 

10 липня 2014 Продукты & ингредиенты
РИНОК КВАСУ ТА СИДРУ В 2014 РОЦІ 

На питання журналіста відповідає Анна Федуса, бренд-менеджер ТМ Somersby і ТМ «Квас Тарас» в Carlsberg Ukraine.

9 липня 2014 Жіночий портал "Філгуд"
Вікна Львова - дзеркало душі міста  

Кажуть, що очі - це дзеркало душі. У давнього Львова теж є своя душа, повна спогадів, які зберігають старі будинки міста. Заглянути в очі Львова можна, якщо розглянути ближче вікна старовинних будинків. Зараз ці очі знову починають світитися завдяки незвичайному соціально-мистецькому проекту «Вікна в минуле», який підтримала ТМ «Львівське».

1234567891011...

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я