Версія для друку 

ЗМІ про нас

27 лютого 2012 pivnoe-delo.info
Під час Євро-2012 споживання пива в Україні зросте на 400 тис. літрів мовою оригіналу

Євро-2012 призведе до підвищеного попиту на споживання пива в Україні. Тільки під час групового етапу споживання цього напою може зрости мінімум на 400 тис. літрів.

«Зрозуміло, що ми очікуємо на зростання об'ємів виробництва. Але тут треба говорити не стільки про об'єм, оскільки він залежатиме від зростання ринку, скільки про зростання частки на ринку. Звичайно, ми розраховуємо на приріст ринкової частки, хоча б тому, що бренд нашої компанії є офіційним спонсором чемпіонату», — говорить Ярослав Коваль, віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine.

20 лютого 2012 Сьогодні (Київ) №39
Корпоративні примхи мовою оригіналу

Про тімбілдінг сьогодні багато хто з нас знає не з чуток. «Будувати команду», а саме так перекладається це слово, тепер модно. Дехто з керівників компаній використовує для підняття командного духу стандартні «вилазки» всією роботою на природу, хтось постійно влаштовує тренінги.
Для підтримання командного духу у багатьох компаній є також і настільні книги.
У пивоварів із компанії Carlsberg Ukraine настільною книгою є навіть не енциклопедія усіх видів пива (що можливо було б припустити), а книга Джима Коллінза «Від хорошого до великого». Зі слів менеджера з персоналу Юлії Заболотної, ця книга наводить яскраві приклади успішного бізнесу, дисциплінує мислення і дає поштовх до творчості.

15 лютого 2012 Сьогодні (Донецький випуск) (Донецьк) №35
Народний дегустатор: на шляху до української пивної культури мовою оригіналу

У деякий момент з'явилося усвідомлення того, що настав час діяти, а не сидіти склавши руки і чекати, поки пивна культура в Україні сформується сама собою. Так і народилася ідея загальнонаціонального конкурсу «Народний дегустатор», одним з організаторів якого виступила компанія Carlsberg Ukraine.

13 лютого 2012 Економічні вісті (Київ) №21
Слов'яни переходять на пиво мовою оригіналу

Слов'яни переходять на пиво

Згідно з дослідженням, алкогольним напоєм, що вживається українцями найбільше, є пиво (йому надають перевагу 45% громадян, що вживають алкоголь).
Під час вибору алкоголю часто ціна має першорядне значення. В Україні вже третій рік поспіль продовжується тенденція скорочення вживання у середньоціновому сегменті. «Цього року на нього припало 44,2%, тоді як у 2010 р.  49.2%. Таку тенденцію можна пояснити посткризовими настроями у суспільстві. Ми очікуємо, що з покращенням економічних показників почнеться зростання і в середньоціновому сегменті»,— зазначає віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine Ярослав Коваль.

7 лютого 2012 Forbes (Киев) №2
Чорна мітка мовою оригіналу

Декілька способів показати працівнику, що він не справляється зі своїми обов'язками.
Раз на місяць один з восьми регіональних директорів компанії «Carlsberg Україна» отримує незвичайну посилку — акваріум із черепахою. За традицією, що була запроваджена генеральним директором Петром Чернишовим, тварину отримує керівник філії, яка найгірше з усіх виконала план. «Якщо аутсайдерів немає, то черепаху отримує віце-президент із продажів,— додає Чернишов.— Значить, він затвердив низькі показники».

30 cічня 2012 Ділова столиця (Київ) №3
Ігровий момент мовою оригіналу

Українські виробники пива роблять ставку на футбол. Виправити своє становище цього року вітчизняні пивовари намагатимуться за рахунок футбольних уболівальників.
Віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine Ярослав Коваль вважає, що виробників надихає потенціал ринку. «Споживання пива у нас поки що нижче європейського — 58 л на рік проти 88 л у Литві, 87 л — у Польщі, 70 л — у Латвії. Отже, розвиватись є куди», запевняє він. Крім того, виробників приваблює і той факт, що Україна залишається однією з небагатьох країн, де дозволена пряма реклама пива, а значить, є широкі можливості для активного просування продукції.

30 cічня 2012 Бізнес (Київ) №5
Відпивання мовою оригіналу

Гравці посилюють свої ринкові позиції, об'єднуючи активи. Невисокі прибутки споживачів, коротке літо, підвищення акцизів — все це не дозволило пивоварам минулого року наростити реалізацію пінного напою в Україні порівняно з 2010 р. За таких умов гравці консолідованого пивного ринку (95-97% утримують чотири великі компанії) змушені об'єднувати активи, щоб, скорочуючи витрати, не тільки зберігати, але й збільшувати свої ринкові частки.

Петро Чернишов, генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine, заявив: «Ми не збираємося купувати нічого нового в Україні — ані бренди, ні заводи. Це наша принципова позиція. При цьому ми, звичайно, хочемо збільшити нашу ринкову частку і зробимо це органічно — через інновації та розвиток наявних потужностей і власних марок».

26 cічня 2012 Економічні вісті (Київ) №9
Пиво врятує футбол. Галузь очікує непоганий прибуток від спортивного свята мовою оригіналу

Ринок пива і наступного року не досягне докризових показників. Збільшити продажі допоможе хіба що Євро-2012. Галузь покладає надії на футбольних уболівальників, втім невеликі.

«Ми зробили аналітику щодо ефекту проведення чемпіонату. Проаналізували дані з 1988 року — якщо взяти зростання споживання пива за три роки до чемпіонату, то чемпіонат додає десь 4%. Щодо України, сказати складно, оскільки була криза, але в середньому можна очікувати до 4% на додачу до того, на скільки ринок виріс би без Євро-2012»,— каже Ярослав Коваль, віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine.

25 cічня 2012 pivnaya.ru
Carlsberg обрав Петера Шмейхеля своїм послом з нагоди спонсорства УЄФА ЄВРО 2012™ мовою оригіналу

Carlsberg, офіційний спонсор УЄФА ЄВРО 2012™, завершує набір власної «команди мрії», яка допоможе компанії здійснювати спонсорську діяльність під час турніру.

У зв'язку з цим Carlsberg Group рада повідомити, що Петер Шмейхель, легендарний екс-голкіпер збірної Данії і команди Manchester United, став послом бренду на час проведення маркетингової кампанії в рамках УЄФА ЄВРО 2012™.

23 cічня 2012 znakkachestva.ru
До Чемпіонату Європи випустять спеціальний безалкогольний Carlsberg мовою оригіналу

Пиво для футбольних вболівальників вже кілька днів знаходиться у центрі уваги, піднявшись до найвищого політичного рівня.

20 cічня 2012 Коммерсантъ Украина
Середній сегмент виявився крайнім мовою оригіналу

Українці почали менше вживати пива середнього цінового сегменту — минулого року він скоротився на 9%. Більше за інших від цього постраждала компанія «Оболонь» — її продаж скоротився на 11,5%. Така тенденція спонукає виробників змінювати стратегію - вони роблять ставку на економ- та преміальний сегменти.

Як відмітив віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine Ярослав Коваль, конкурентний тиск в економ-сегменті був особливо важким, тому компанія вирішила зробити ставку на преміальні бренди. Так, частка пива «Балтика» зросла на 2 в.п., до 8,7%.

 

18 cічня 2012 Независимая газета, №1
А у нас у Львові... мовою оригіналу

Ще один напій, яким, безумовно, пишаються місцеві мешканці, — пиво. «У Лондоні в 17:00 — саме час пити чай. У Львові 17:15 — час пити пиво», — жартуюсь тут. Чому 17:15? В 1715 монахи зосновали перше промислове броварське виробництво. З часом у місті відкрилося ще більше десятка пивоварень. І сьогодні можно знайти пивні, де варять свій хмельних напій. Минулого року у місті навіть відкрили пям'ятник монаху-бровару з бочкою пива на плечі. Годинник на бочці щодня в 17:15 грає пісню пивоварів «Хто Львівське п'є — 100 років проживе».

16 грудня 2011 Компаньон
Російсько-німецькі надії мовою оригіналу

Олександр Говядін, фінансовий директор компанії Carlsberg Ukraine, коментує журналу «Компаньон» від чого залежить успішний запуск брендку.

 

«Щоб запуск бренду був успішним, необхідно забезпечити йому гарну дистриб'юцію та якісну рекламну підтримку. Також необхідно знайти той важіль у споживача, який перключить його на дану торгову марку з інших брендів.»

12 грудня 2011 Украинская инвестиционная газета (Киев)
Захист по-новому мовою оригіналу

«Інвестгазета» поцікавилася у компаній як вони адаптують свою роботу до нового законодавства та скільки їм це коштує.

У цьому напрямку, наприклад, в групі Carlsberg вирішили піти шляхом колег з Росії, де закон про захист персональних даних був прийнятий раніше. «Нам вдалося перейняти досвід наших колег з «Балтики» та використати його в Carlsberg Ukraine», — підкреслив Дмитро Борняков, заступник директора з інформаційних технологій цієї компанії. Як відзначають в Carlsberg Ukraine, окрім цього ведеться робота з покращення рівня обізнаності користувачів у питаннях IT-безпеки.

10 грудня 2011 Коментарии
Україна-2012 Плани країни на рік мовою оригіналу

Видавництво «Коментарии» традиційно просило впливових політиків та топ-менеджерів найбільших компаній відповісти на одне питання: які у Вас плани на 2012 рік? Петро Чернишов, генеральний директор Carlsberg Ukraine, прокоментував питання видавництва.

 

«2012 рік буде особливим для нашої компанії, та для України — ми будемо приймати чемпіонат з футболу Євро-2012. Це важлива подія для нас, оскільки  Carlsberg Ukraine є одним з офіційних спонсорів чемпіонату.»

5 грудня 2011 «&Фінансист»
Олександр Говядін ввійшов у десятку кращих фінансових директорів України мовою оригіналу

Фінансовий директор Carlsberg Ukraine Олександр Говядін ввійшов у десятку кращих фінансових директорів України згідно рейтингу журналу «&Фінансист».

1 грудня 2011 Caffe&Bar
Ринок пива: підсумки 2011 року мовою оригіналу

Олександр Говядін, фінансовий директор компанії Carlsberg Ukraine, підводить підсумки ринку пива у 2011 році.

15 листопада 2011 Дело.ua
Carlsberg Ukraine: Розвиток персоналу безпосередньо залежить від цілей бізнесу 

HR-стратегія будь-якої компанії успішна тільки тоді, коли вона тісно підв'язана під цілі бізнесу. Чітке дотримання цього принципу — одна з причин, чому в компанії Carlsberg Ukraine існують програми стажувань для студентів та випускників.

4 листопада 2011 Delo.ua
До топ-50 кращих брендів України увійшли пивні бренди мовою оригіналу

ТМ «Львівське» та «Славутич» увійшли до топ-50 кращих брендів України, рейтинг, який провів портал www.delo.ua за допомогою онлайн-голосування.

8 жовтня 2011 RetailStudio.org
Управління категорією як успішні взаємовідносини постачальника та рітейлера мовою оригіналу

Директор по роботі з ключовими клієнтами "Славутич", Carlsberg Group Валерій Числов, в рамках п'ятого щорічного Food Industry Forum у Києві, відмитив, що протистояння рітейлера та постачальника як непримиренних суперників відбувається найчастіше через ментальні бар'єри.

...7891011121314151617...

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я