Версія для друку 

ЗМІ про нас

9 квітня 2012 Статус (Київ) №14
За лаштунками великого спонсорства мовою оригіналу

Компанія Carlsberg Group — один із дев'яти глобальних спонсорів Євро-2012. Менеджери компанії розкрили деякі свої секрети і розповіли, що це означає на практиці, та як із максимальною користю для марки використовувати цю роль.

6 квітня 2012 Кореспондент (Київ) №13
Неприродний добір мовою оригіналу

Після кризи роботодавці стають значно прискіпливіші до здобувачів. Кадровикам мало офіційної інформації з резюме, а, на думку Юлії Заболотної, HR-менеджера Carlsberg Ukraine, пошук працівників через соціальні мережі нині стає одним із трендів ринку праці.

6 квітня 2012 Комерсант-Україна (Київ) №58
Наказано вичавити мовою оригіналу

Генеральний директор Carlsberg Ukraine Петро Чернишов коментує плановане підвищення податків, пов'язане з соціальними ініціативами влади.

5 квітня 2012 Компаньйон online
Справжній лідер по-українськи мовою оригіналу

Серед українців (2067 осіб), які взяли участь в опитуванні про розвиток лідерства в українських компаніях від порталу rabota.ua та Видавництва HRD, трохи менше третини (30%) називають справжніми лідерами вище керівництво, а керівників середньої ланки такими не вважають. З точністю до навпаки вважають 12% опитаних. Всіх керівників своєї компанії називають лідерами 20% українців, а близько чверті опитаних (24%) заявляють, що серед керівників їх компанії немає лідерів. Юлія Заболотна, менеджер з персоналу Carlsberg Ukraine, вважає, що дане дослідження відображає реальний стан справ в українських компаніях, хоча, звичайно, в багатьох організаціях є справжні лідери.

2 квітня 2012 Українська інвестиційна газета (Київ) №13
Спроба №5 мовою оригіналу

У лютому київський завод із виробництва безалкогольних напоїв «Росинка» в черговий раз змінив акціонерів. Компанія Carlsberg Group придивлялась до нього двічі — у 2007 та 2010 роках. На думку Петра Чернишова, генерального директора Carlsberg Ukraine, для того, щоб відновити «Росинку», необхідно побудувати правильну дистрибуцію та «відремонтувати» бренд. Вода — складна продукція, виробляти яку практично в центрі Києва недоцільно.

2 квітня 2012 Українська інвестиційна газета (Київ) №13
Хліб із маслом та варення з оцтом мовою оригіналу

Петро Чернышов, генеральний директор Carlsberg Ukraine, певен, що одне із його основних завдань — зробити так, щоб людям було цікаво йти на роботу. Сьогодні на службі в Carlsberg — цілий арсенал незвичних для українця методів роботи з працівниками.

29 березня 2012 Комерсант-Україна (Київ) №52
У «Оболоні» закінчився Bitburger. Виробник робить ставку на Carling мовою оригіналу

Провідний бренд-менеджер з імпортних брендів Carlsberg Ukraine, Алла Сидоренко, коментує «Комерсанту» ситуацію на ринку України в сегменті суперпреміальних брендів, та уточнює, що темпи росту бренду залежатимуть від витрат компаній на маркетинг.

28 березня 2012 Комерсант-Україна (Київ) №51
Емблема печалю мовою оригіналу

За незаконне використання символіки Євро-2012 в Україні хочуть ввести безпрецедентні заходи відповідальності. Петро Чернишов, генеральний директор Carlsberg Ukraine, коментує ситуацію, що склалася стосовно авторських прав в Україні.

20 березня 2012 Світ продуктів, березень 2012
Дух якості мовою оригіналу

В компанії Warsteiner Group дотримуються не тільки славнозвісного німецького закону про чистоту пива 1516 року, але й сучасного стандарту менеджменту в галузі безпеки харчової продукції ISO 22000. Технічний директор компанії Warsteiner International Томас Неснер розповів нам, що лежить в основі високої якості та репутації пива під брендом Warsteiner.

19 березня 2012 Publicity 2012.03.19 09:45
Корпоративна соціальна відповідальність — шлях до відкритого діалогу мовою оригіналу

Нещодавно Carlsberg Group оприлюднила глобальний звіт із КСВ за 2011 рік, слідом за цим — корпоративний сайт компанії Carlsberg Ukraine доповнився новим розділом, присвяченим корпоративній соціальній відповідальності (КСВ). Редакція ІАЦ Publicity вирішила поцікавитись у Першого заступника Генерального директора Carlsberg Ukraine Юрія Бикоріза про те, як складається ситуація із КСВ в Україні.

19 березня 2012 Економічні вісті (Київ) №44
Бочка світу. Безмежний Китай розпробував пиво мовою оригіналу

Після того, як Китай розпробував пиво, українські виробники вирішили не гаяти час і почали поставки в республіку. На думку віце-президента з маркетингу Ярослава Коваля, сьогодні найбільш привабливі для пивоварів перш за все Китай, а також Південно-Східна Азія та Бразилія — швидкозростаючі ринки з низьким споживанням пива на душу населення, а значить — величезним потенціалом росту.

18 березня 2012 Експерт (Київ) №10
Росте яблуко у пляшці мовою оригіналу

Сидр може стати новим національним напоєм українців. Деякі експерти передбачають: через декілька років сидр може перейти із розряду «нішевий» у категорію «національний напій». Олена Джагарян, менеджер з маркетингу непивних брендів компанії Carlsberg Ukraine, коментує процес становлення сидру в Україні.

14 березня 2012 championat.com
Пивний шлях до Євро мовою оригіналу

Чемпіонат.com поспілкувався з представниками Carlsberg та з'ясував, якою буде маркетингова стратегія офіційного партнера Євро-2012 та які проекти запускаються до турніру.

13 березня 2012 RetailStudio.org
УКРАЇНА — Carlsberg вдесятеро збільшив частку Zatecky Gus мовою оригіналу

Компанія Carlsberg Ukraine збільшила ринкову частку бренду Zatecky Gus із 0,1% до 0,99% за п'ять місяців продажів. В цілому з моменту запуску продукту було реалізовано 10,8 млн літрів нового пива.

9 березня 2012 Фокус (Київ) №10
Далекоглядна панда мовою оригіналу

Вигадуючи нелінійну рекламу, коли ринок впадає у сплячку, українські компанії інвестують у майбутнє.
Carlsberg Ukraine вирішила не миритися з тим, що об'єм продажів пива у холодну пору року падає у середньому в 2-2,5 рази, і запустила різдвяну рекламну кампанію «Львівське — незмінний смак Різдвяних свят», яка отримала золото на найбільшому в Україні конкурсі маркетингових комунікацій Effie Awards 2011.

8 березня 2012 ДеньгиUA (Київ) №5
Рейтинг внз-2012 мовою оригіналу

Диплом солідного внз — хороший трамплін для старту кар'єри. Але в компаніях говорять, що теоретичних знань, отриманих навіть у найкращих внз, все одно недостатньо для повноцінної роботи спеціаліста, оскільки внз не дають «технарям» навичок, необхідних для роботи у корпоративному секторі.
Менеджер з персоналу компанії Carlsberg Ukraine Юлія Заболотна прокоментувала дану ситуацію журналу «Деньги»: «Основна проблема — відірваність від реального бізнесу. Студентам дають академічні знання, але не навчають їх навичкам спілкування, вирішенню конфліктних ситуацій, стресостійкості, вмінню планувати, розставляти пріоритети».

7 березня 2012 marketing-ua.com
Огляд: Пивоваріння в Україні мовою оригіналу

В огляді ринку пива Міжнародної маркетингової групи Ярослав Коваль, віце-президент з маркетингу компанії «Славутич», Carlsberg Group, відзначає наступну тенденцію: нові бренди нижньоцінового сегменту «з'їдають» частки торгівельних марок середньоцінового сегменту тих самих виробників. «У нашій компанії ми йдемо шляхом преміалізації портфеля. Тобто частка преміальних торгівельних марок у портфелі невпинно росте» — говорить він.

3 березня 2012 champion.com.ua
Спонсором «Зорі» стала пивна компанія 

1 березня компанія Carlsberg Ukraine оголосила про укладення спонсорської угоди з українським ФК «Зоря» (Луганськ). У якості офіційного пивного партнера клубу був представлений бренд TM Holsten.

2 березня 2012 akcyz.com.ua
Carlsberg Ukraine відкрила прес-клуб до Євро-2012 мовою оригіналу

Напередодні Чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012 компанія Carlsberg Ukraine як офіційний спонсор турніру відкрила прес-клуб.

Перша зустріч клубу відбулася 29 лютого 2012 року в ресторані «Славутич-Шато».

29 лютого 2012 retailstudio.org
Carlsberg розпочав 100-денний відлік до старту Євро-2012 мовою оригіналу

Carlsberg, офіційний спонсор Чемпіонату УЄФА ЄВРО 2012, сьогодні розпочинає 100-денний відлік до найграндіознішої футбольної події 2012 року. Про це RetailStudio.org повідомили у прес-службі компанії.

Також в рамках приготувань до Чемпіонату компанія Carlsberg Group запланувала ряд ініціатив для футбольних уболівальників, які приїдуть до України та Польщі зі всього світу.

...678910111213141516...

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я