Версія для друку 

ЗМІ про нас

6 квітня 2012 Кореспондент (Київ) №13
Неприродний добір мовою оригіналу

Після кризи роботодавці стають значно прискіпливіші до здобувачів. Кадровикам мало офіційної інформації з резюме, а, на думку Юлії Заболотної, HR-менеджера Carlsberg Ukraine, пошук працівників через соціальні мережі нині стає одним із трендів ринку праці.

6 квітня 2012 Комерсант-Україна (Київ) №58
Наказано вичавити мовою оригіналу

Генеральний директор Carlsberg Ukraine Петро Чернишов коментує плановане підвищення податків, пов'язане з соціальними ініціативами влади.

5 квітня 2012 Компаньйон online
Справжній лідер по-українськи мовою оригіналу

Серед українців (2067 осіб), які взяли участь в опитуванні про розвиток лідерства в українських компаніях від порталу rabota.ua та Видавництва HRD, трохи менше третини (30%) називають справжніми лідерами вище керівництво, а керівників середньої ланки такими не вважають. З точністю до навпаки вважають 12% опитаних. Всіх керівників своєї компанії називають лідерами 20% українців, а близько чверті опитаних (24%) заявляють, що серед керівників їх компанії немає лідерів. Юлія Заболотна, менеджер з персоналу Carlsberg Ukraine, вважає, що дане дослідження відображає реальний стан справ в українських компаніях, хоча, звичайно, в багатьох організаціях є справжні лідери.

2 квітня 2012 Українська інвестиційна газета (Київ) №13
Спроба №5 мовою оригіналу

У лютому київський завод із виробництва безалкогольних напоїв «Росинка» в черговий раз змінив акціонерів. Компанія Carlsberg Group придивлялась до нього двічі — у 2007 та 2010 роках. На думку Петра Чернишова, генерального директора Carlsberg Ukraine, для того, щоб відновити «Росинку», необхідно побудувати правильну дистрибуцію та «відремонтувати» бренд. Вода — складна продукція, виробляти яку практично в центрі Києва недоцільно.

2 квітня 2012 Українська інвестиційна газета (Київ) №13
Хліб із маслом та варення з оцтом мовою оригіналу

Петро Чернышов, генеральний директор Carlsberg Ukraine, певен, що одне із його основних завдань — зробити так, щоб людям було цікаво йти на роботу. Сьогодні на службі в Carlsberg — цілий арсенал незвичних для українця методів роботи з працівниками.

29 березня 2012 Комерсант-Україна (Київ) №52
У «Оболоні» закінчився Bitburger. Виробник робить ставку на Carling мовою оригіналу

Провідний бренд-менеджер з імпортних брендів Carlsberg Ukraine, Алла Сидоренко, коментує «Комерсанту» ситуацію на ринку України в сегменті суперпреміальних брендів, та уточнює, що темпи росту бренду залежатимуть від витрат компаній на маркетинг.

28 березня 2012 Комерсант-Україна (Київ) №51
Емблема печалю мовою оригіналу

За незаконне використання символіки Євро-2012 в Україні хочуть ввести безпрецедентні заходи відповідальності. Петро Чернишов, генеральний директор Carlsberg Ukraine, коментує ситуацію, що склалася стосовно авторських прав в Україні.

20 березня 2012 Світ продуктів, березень 2012
Дух якості мовою оригіналу

В компанії Warsteiner Group дотримуються не тільки славнозвісного німецького закону про чистоту пива 1516 року, але й сучасного стандарту менеджменту в галузі безпеки харчової продукції ISO 22000. Технічний директор компанії Warsteiner International Томас Неснер розповів нам, що лежить в основі високої якості та репутації пива під брендом Warsteiner.

19 березня 2012 Publicity 2012.03.19 09:45
Корпоративна соціальна відповідальність — шлях до відкритого діалогу мовою оригіналу

Нещодавно Carlsberg Group оприлюднила глобальний звіт із КСВ за 2011 рік, слідом за цим — корпоративний сайт компанії Carlsberg Ukraine доповнився новим розділом, присвяченим корпоративній соціальній відповідальності (КСВ). Редакція ІАЦ Publicity вирішила поцікавитись у Першого заступника Генерального директора Carlsberg Ukraine Юрія Бикоріза про те, як складається ситуація із КСВ в Україні.

19 березня 2012 Економічні вісті (Київ) №44
Бочка світу. Безмежний Китай розпробував пиво мовою оригіналу

Після того, як Китай розпробував пиво, українські виробники вирішили не гаяти час і почали поставки в республіку. На думку віце-президента з маркетингу Ярослава Коваля, сьогодні найбільш привабливі для пивоварів перш за все Китай, а також Південно-Східна Азія та Бразилія — швидкозростаючі ринки з низьким споживанням пива на душу населення, а значить — величезним потенціалом росту.

18 березня 2012 Експерт (Київ) №10
Росте яблуко у пляшці мовою оригіналу

Сидр може стати новим національним напоєм українців. Деякі експерти передбачають: через декілька років сидр може перейти із розряду «нішевий» у категорію «національний напій». Олена Джагарян, менеджер з маркетингу непивних брендів компанії Carlsberg Ukraine, коментує процес становлення сидру в Україні.

14 березня 2012 championat.com
Пивний шлях до Євро мовою оригіналу

Чемпіонат.com поспілкувався з представниками Carlsberg та з'ясував, якою буде маркетингова стратегія офіційного партнера Євро-2012 та які проекти запускаються до турніру.

13 березня 2012 RetailStudio.org
УКРАЇНА — Carlsberg вдесятеро збільшив частку Zatecky Gus мовою оригіналу

Компанія Carlsberg Ukraine збільшила ринкову частку бренду Zatecky Gus із 0,1% до 0,99% за п'ять місяців продажів. В цілому з моменту запуску продукту було реалізовано 10,8 млн літрів нового пива.

9 березня 2012 Фокус (Київ) №10
Далекоглядна панда мовою оригіналу

Вигадуючи нелінійну рекламу, коли ринок впадає у сплячку, українські компанії інвестують у майбутнє.
Carlsberg Ukraine вирішила не миритися з тим, що об'єм продажів пива у холодну пору року падає у середньому в 2-2,5 рази, і запустила різдвяну рекламну кампанію «Львівське — незмінний смак Різдвяних свят», яка отримала золото на найбільшому в Україні конкурсі маркетингових комунікацій Effie Awards 2011.

8 березня 2012 ДеньгиUA (Київ) №5
Рейтинг внз-2012 мовою оригіналу

Диплом солідного внз — хороший трамплін для старту кар'єри. Але в компаніях говорять, що теоретичних знань, отриманих навіть у найкращих внз, все одно недостатньо для повноцінної роботи спеціаліста, оскільки внз не дають «технарям» навичок, необхідних для роботи у корпоративному секторі.
Менеджер з персоналу компанії Carlsberg Ukraine Юлія Заболотна прокоментувала дану ситуацію журналу «Деньги»: «Основна проблема — відірваність від реального бізнесу. Студентам дають академічні знання, але не навчають їх навичкам спілкування, вирішенню конфліктних ситуацій, стресостійкості, вмінню планувати, розставляти пріоритети».

7 березня 2012 marketing-ua.com
Огляд: Пивоваріння в Україні мовою оригіналу

В огляді ринку пива Міжнародної маркетингової групи Ярослав Коваль, віце-президент з маркетингу компанії «Славутич», Carlsberg Group, відзначає наступну тенденцію: нові бренди нижньоцінового сегменту «з'їдають» частки торгівельних марок середньоцінового сегменту тих самих виробників. «У нашій компанії ми йдемо шляхом преміалізації портфеля. Тобто частка преміальних торгівельних марок у портфелі невпинно росте» — говорить він.

3 березня 2012 champion.com.ua
Спонсором «Зорі» стала пивна компанія 

1 березня компанія Carlsberg Ukraine оголосила про укладення спонсорської угоди з українським ФК «Зоря» (Луганськ). У якості офіційного пивного партнера клубу був представлений бренд TM Holsten.

2 березня 2012 akcyz.com.ua
Carlsberg Ukraine відкрила прес-клуб до Євро-2012 мовою оригіналу

Напередодні Чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012 компанія Carlsberg Ukraine як офіційний спонсор турніру відкрила прес-клуб.

Перша зустріч клубу відбулася 29 лютого 2012 року в ресторані «Славутич-Шато».

29 лютого 2012 retailstudio.org
Carlsberg розпочав 100-денний відлік до старту Євро-2012 мовою оригіналу

Carlsberg, офіційний спонсор Чемпіонату УЄФА ЄВРО 2012, сьогодні розпочинає 100-денний відлік до найграндіознішої футбольної події 2012 року. Про це RetailStudio.org повідомили у прес-службі компанії.

Також в рамках приготувань до Чемпіонату компанія Carlsberg Group запланувала ряд ініціатив для футбольних уболівальників, які приїдуть до України та Польщі зі всього світу.

27 лютого 2012 pivnoe-delo.info
Під час Євро-2012 споживання пива в Україні зросте на 400 тис. літрів мовою оригіналу

Євро-2012 призведе до підвищеного попиту на споживання пива в Україні. Тільки під час групового етапу споживання цього напою може зрости мінімум на 400 тис. літрів.

«Зрозуміло, що ми очікуємо на зростання об'ємів виробництва. Але тут треба говорити не стільки про об'єм, оскільки він залежатиме від зростання ринку, скільки про зростання частки на ринку. Звичайно, ми розраховуємо на приріст ринкової частки, хоча б тому, що бренд нашої компанії є офіційним спонсором чемпіонату», — говорить Ярослав Коваль, віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine.

...678910111213141516...

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я