Версія для друку 

ЗМІ про нас

2 серпня 2012 Інтерфакс-Україна
«Укрпиво» прогнозує значні збитки пивоварів у зв’язку з прийняттям «мовного» закону мовою оригіналу

Набуття чинності норми закону «Про основи державної мовної політики» щодо маркування товарів державною та регіональною мовами призведе до багатомільйонних збитків виробників пиво-безалкогольної галузі, вважає галузева організація «Укрпиво». У свою чергу, директор із юридичних питань пивоварної компанії Carlsberg Ukraine Наталія Бондаренко, також вважає «практично неможливим упровадження цієї норми закону в операційну діяльність компанії-виробника».

26 липня 2012 Економічні вісті
Виробники знайшли напій майбутнього мовою оригіналу

Квас стає найбільш перспективним продуктом у маркетингових планах виробників безалкогольних напоїв в Україні. До нього все більш активно виявляють інтерес не тільки локальні оператори, але й великі транснаціональні корпорації, поступово витісняючи «малюків» із ринку. Керівництво Carlsberg заявило про планований приріст продажів ТМ «Квас Тарас» на 30%. Займати місця на ринку експерти радять уже сьогодні. «На ринку квасу вже почалася консолідація, оскільки частки регіональних гравців стають менші, перетікаючи в зростання часток п'яти ключових гравців», — зазначає Олена Токар.

24 липня 2012 sobesednik.ru
Підсумки UEFA EURO 2012 від Carlsberg мовою оригіналу

Коментуючи роботу Carlsberg під час турніру, Карстен Бул, старший керівник проекту Carlsberg по UEFA EURO 2012 говорить: «Фан-зони виявились дуже успішними, в них було понад 6,6 млн. вболівальників. Розмір київської фан-зони збільшився на фінал до 200 000 глядачів, а наші бари постійно доставляли Carlsberg вболівальникам». Стосовно кількості телеглядачів у 200 країнах, де проходила трансляція матчів, то вона взагалі насилу піддається підрахунку!

16 липня 2012 ЛIГА Моніторинг ЗМІ
Чемпіонат Європи з футболу 2012 мовою оригіналу

Напередодні Євро–2012 аналітики ресторанного ринку припустили, що по його закінченні оборот вітчизняних закладів громадського харчування в річному вимірі збільшиться приблизно на 5% у порівнянні з 2011 р. В цілому, можна сказати, що попередні оцінки виявилися вірні. «Коли грала збірна України, у нас винесли взагалі все пиво на всіх чотирьох фан-зонах. Нам його просто не вистачило», — прокоментував виданню ситуацію Петро Чернишов, генеральний директор Carlsberg Ukraine

14 липня 2012 Delo.ua
Спонсори про Євро–2012: Не дарма витратилися мовою оригіналу

Компанія Carlsberg, підводячи підсумки Чемпіонату Європи з футболу УЄФА Євро–2012, відзначає, що за майже чвертьвікову співпрацю компанії Carlsberg Group та європейського чемпіонату минулий турнір став одним із найуспішніших спонсорських проектів. «Наші плани з активації перед чемпіонатом та під час нього були ефективно реалізовані, та нові ініціативи — особливо в рамках цифрових та соціальних медіа — допомогли нам дійсно залучити споживачів і налагодити контакт з нашими цільовими аудиторіями», — сказав Халіл Юнс, старший віце-президент з продажів, маркетингу та інноваціям компанії Carlsberg Group.

12 липня 2012 Укррудпром
Швидкий відгук мовою оригіналу

У Європі та США використання QR-коду тільки набирає обертів, але його показники вже надихають рекламістів у всьому світі. Carlsberg Ukraine впровадила механіку з QR-кодами в національне промо «Прямуй без стопів по клубній Європі» ще два роки тому. «Результатами і залученням учасників ми залишилися задоволені. За допомогою цієї активності ми змогли залучити аудиторію інноваторів, яким нецікаво брати участь в стандартних промо брендів», — говорить Катерина Гайдидей, менеджер з маркетингу Carlsberg Ukraine.

10 липня 2012 www.economic-ua.com
Продажі пива на Євро-2012 встановили рекорд мовою оригіналу

Продажі пива на чемпіонаті Європи з футболу 2012 року зросли на 40% у порівнянні з попередньою першістю 2008 р.
«Цей турнір був дуже успішним для Carlsberg. Ми впоралися з труднощами роботи в двох великих країнах, поставляючи рекордні обсяги пива на всі вісім стадіонів і у фан-зони, а нашим найскладнішим завданням була організація обслуговування і продажів під час фінального матчу більш ніж 1 млн келихів пива в перерві між таймами на стадіоні, в фан-зонах і інших публічних зонах перегляду матчів», — повідомив старший менеджер проекту УЄФА Євро-2012 компанії.

9 липня 2012 Комерсант–Україна (Київ)105
Carlsberg збільшив продажі пива на Євро-2012 мовою оригіналу

Carlsberg Group за період проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу (компанія є його офіційним спонсором) з 8 червня до 1 липня цього року збільшила продажі пива на 40% порівняно з аналогічним турніром 2008 року, повідомили в компанії. «За майже 25 років співробітництва Carlsberg та європейського чемпіонату минулий турнір став одним із найуспішніших спонсорських проектів», — відзначається в повідомленні компанії.

25 червня 2012 Forbes
Між вином і пивом мовою оригіналу

Винахідником сидру вважається Карл Великий. Британський пивний критик Піт Браун пояснює чому старовинний напій знову в моді.

20 червня 2012 delo.ua
Міф про рекомендації: чим кращі рекомендації, тим кращий співробітник мовою оригіналу

Кваліфікований співробітник із досвідом, багатими знаннями в своїй сфері та позитивними рекомендаціями — ідеальний претендент для будь-якого HR. У житті все не так ідеально. «Дело» спитало у експертів, наскільки важливі у працевлаштуванні хороші рекомендації? Вердикт — рекомендації не головне. На думку Юлії Заболотної, HR бізнес-партнера Carlsberg Ukraine, бажано звертатися не тільки до осіб, вказаних самим здобувачем у якості його рекомендувачів, але й до інших співробітників, які працювали з цією людиною пліч-о-пліч і досить повно можуть охарактеризувати його особистісні та професійні якості. В результаті такого опитування можна виявити різні сторони, а не тільки позитивні.

14 червня 2012 delo.ua
Міф про «залізну людину»: HR'и повинні мати сильну волю і не піддаватися емоціям мовою оригіналу

Чи повинен HR-менеджер бути емоційним? Або ж, навпаки, він повинен контролювати емоції та мати залізний характер? Опитані «Делом» експерти впевнені, що HR-менеджер має бути перш за все професіоналом, який при цьому вміє знайти підхід до різних людей.
Юлія Заболотна, HR бізнес-партнер компанії «Carlsberg Україна», не сумнівається, що саме HR-спеціаліст задає емоційний фон у компанії. «Більш ніж будь-який інший такий спеціаліст, він повинен уміти контролювати свої емоції та не випліскувати їх на оточуючих. Однак сильна воля не виключає сильних емоцій. Важливо вміти керувати цими силами та ресурсами та розуміти, як вони працюють, де можуть допомогти, а в яких випадках нашкодити. Це зараз називають емоційним інтелектом», — розповідає Заболотна.

10 червня 2012 Эксперт
Мода на сидр мовою оригіналу

На запрошення компанії Carlsberg Ukraine 17 травня Київ відвідав Піт Браун, відомий британський активіст пивної та сидрової культури, письменник, автор колонок у журналі The Economist і газеті The Guardian. Темою візиту знавця улюблених напоїв британців став сидр та культура його споживання у різних країнах.

8 червня 2012 «Едим со вкусом»
Жіночий напій із градусом мовою оригіналу

Незважаючи на те, що сидр подобається і чоловікам, жінки у більшості своїй його просто обожнюють. У міру солодкуватий смак із легкою яблучною ноткою подобається практично всім представницям жіночої статі.

5 червня 2012 Drinks
Яблучний сидр усіх веселить мовою оригіналу

Відомий шанувальник пива та знавець сидру британець Піт Браун на запрошення компанії Carlsberg Ukraine відвідав Київ, щоб розповісти про культуру споживання сидру та популяризувати цей яблучний еліксир в Україні.

1 червня 2012 Журнал «ВиноГрад»
Британський експерт Піт Браун розповів українцям про культуру споживання сидру мовою оригіналу

17 травня 2012 року на запрошення компанії Carlsberg Ukraine Київ відвідав відомий британський активіст пивної та сидрової культури, письменник, автор колонок в «The Economist» та «The Guardian» — Піт Браун. Темою візиту знавця улюблених напоїв британців став сидр та культура його споживання в різних країнах.

27 травня 2012 kontrakty.ua
Піт Браун: Сидр краще порівнювати не з пивом, а з вином мовою оригіналу

Минулого року одразу декілька українських пивних компаній почали продавати сидр у скляних пляшках, а на полицях супермаркетів з'явились імпортні марки. Чи завоює яблучний напій серця українців — покаже час. Поки річне споживання сидру на особу в нашій країні в 2011 р. склало 0,1 л, але продовжує рости. Компанія Сarlsberg Ukraine також у 2011 році запустила виробництво сидру Somersby в Україні.

17 травня 2012 Високий Замок
Батярики для творчості, енергійності, подорожі, багатства і кохання 

Львовом розгулюють п'ять батярів, які тримають в руках гальби з пивом «Львівське» та усміхаються від душі. Їх можна зустріти біля центральних кав'ярень міста. Півметрові батярики виготовлені з бронзи та встановлені спеціально до Дня народження міста.

7 травня 2012 Delo.ua
Рейтинг ТОП-100: Кращі топ-менеджери пивобезалкогольної галузі мовою оригіналу

Журнал «ТОП-100. Рейтинг кращих компаній України» випустив чергове рейтингове дослідження «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України». За його підсумками кращим топ-менеджером пивної компанії став генеральний директор «Carlsberg Україна» Петро Чернишов.

7 травня 2012 ukranews.com
У Львові з’явились пам’ятники батярикам мовою оригіналу

У Львові на честь Дня міста були встановлені п'ять пам'ятників батярикам. Як повідомив на прес-конференції директор «Львівської пивоварні» Роман Головня, встановлені саме ці герої, так як батярська культура сильно вплинула на саме місто Львів.

30 квітня 2012 Топ-100 Рейтинг (Київ) 1
Топ-100 Рейтинг мовою оригіналу

Як відмічає Юлія Заболотна, HR-бізнес-партнер Carlsberg Ukraine, власники бізнесу від топ-менеджерів очікують рішень, які сприятимуть розвитку бізнесу і, звичайно, в першу чергу приноситимуть прибуток, збільшать обороти і частку ринку.

...56789101112131415...

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я