Старший директор із корпоративних відносин
Версія для друку 

Євгенія Піддубна-СмирноваЗавантажити фото

Версія для друку

Євгенія Піддубна-Смирнова народилася в 1986 році в м. Кременчук, Україна.
У 2008 році закінчила факультет журналістики і факультет іноземної лінгвістики Донецького національного університету.
У 2013 році закінчила факультет політичних наук, зі спеціалізацією «Міжнародні відносини», в Національному Університеті Мальме, в Швеції.
Професійна діяльність Євгенії розпочалася в 2008 році на позиції журналіста, а потім позаштатного журналіста «Сьогодні multimedia».
У 2010 році Євгенія продовжила трудову діяльність в якості координатора східноєвропейських проектів в рамках Російсько-Датського Агробізнес Клубу в м. Копенгаген, Данія.
У 2013 році, після закінчення навчання в Скандинавії, Євгенія повернулася в Україну і посіла позицію менеджера Комітету Американської Торгівельної Палати в Україні з питань харчової промисловості, де познайомилася з діяльністю компанії Carlsberg Ukraine і питаннями, актуальними для пивоварної галузі в Україні.
З лютого 2015 року Євгенія Піддубна-Смирнова розпочала роботу в компанії Carlsberg Ukraine на позиції менеджера з роботи з органами державної влади. 1 листопада 2016 року Євгенію призначено старшим директором з корпоративних відносин Carlsberg Ukraine.

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Правова інформація

Flickr Дизайн та розробка: ISD Group