Віце-президент з фінансів та ІТ
Версія для друку 

Олександр ГовядінЗавантажити фото

Версія для друку

Олександр Говядін народився 6 червня 1977 року в м. Київ, Україна.

У 1999 році закінчив Київський національний економічний університет, фінансово-економічний факультет (диплом за спеціальністю «Фінанси та кредит»).

У 1997 році почав свою кар'єру на позиції головного бухгалтера Київського науково-виробничого підприємства «АРВЕЛ».

У 1999 році приступив до роботи у ВВН на позиції заступника головного бухгалтера в м. Запоріжжя.

З 2002 по 2005 рр. обіймав посаду національного менеджера з фінансової звітності та податкового планування групи підприємств ВВН в Україні.

З 2005 по 2006 рр. працював у компанії «Вена», (російська група ВВН). У цей період своєї кар'єри Говядін брав участь у проекті «Чемпіон» з об'єднання чотирьох російських компаній групи ВВН у складі ВАТ «Балтика». Надалі - займав позицію Головного контролера з продажу та маркетингу об'єднаної компанії «Балтика», Санкт-Петербург, Росія.

З березня 2006 Олександр працював у ВВН Україна на позиції Головного контролера, а в грудні 2006 року був призначений на позицію Заступника фінансового директора.

З 1 червня 2007 був призначений на посаду Фінансового директора групи підприємств ВВН в Україні.

Олександра регулярно запрошують взяти участь у різних фінансових заходах в якості доповідача. Зокрема, Олександр презентував свою доповідь на тему «Як ефективність перетворити на бонуси для співробітників?» на IX Щорічному Форумі фінансових директорів, який відбувся в Києві восени 2010р. Доповідь Олександра була визнана однією з кращих серед усіх учасників і на її основі була підготовлена публікація в журналі «Фінансист».

Олександр Говядін є автором численних публікацій в українських фінансових та економічних виданнях. Входить до складу Правління Шведсько-Українського Бізнес Клубу.

У березні 2013 року Олександр Говядін увійшов до списку кращих фінансових директорів України за версією тижневика «ІнвестГазета». У рейтинг, складений всеукраїнським аналітичним виданням, увійшли 50 представників усіх сфер українського бізнесу.

З 1 травня 2014 року Олександр призначений віце-президентом з фінансів та ІТ. 

 

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Правова інформація

Flickr Дизайн та розробка: ISD Group