Віце-президент з продажів
Версія для друку 

Олег ХайдакінЗавантажити фото

Версія для друку

Олег Хайдакін народився 29 січня 1970 року в м. Кіровськ, Україна.

У 1991 році закінчив Донецьке вище військово-політичне училище за спеціальністю «соціальний психолог-педагог». Пізніше Олег отримав професійний сертифікат у галузі менеджменту в The Open University (Великобританія).

Професійна діяльність Олега почалася в 1996 році в Донецьку з позиції торгового представника в тютюновій компаній JTI (Japan Tobacco International). Наступні роки Олег посідав у компанії посади супервайзера, менеджера з роботи з ключовими клієнтами, а також регіонального менеджера з продажу.

У 2004 році Олег Хайдакін перейшов на роботу в компанію Imperial Tobacco на позицію менеджера з продажу дивізіону, де ніс відповідальність за реорганізацію структури і досягнення цілей за обсягами продажів, поліпшення мережі збуту та управління ключовими дистриб'юторами. Через рік Олег став регіональним директором із продажу.

Наприкінці 2007-го був призначений директором із продажів та маркетингу в представництві Imperial Tobacco в Киргизстані, пізніше працював на позиції керуючого бізнесом в Казахстані. У серпні 2014 він був призначений керуючим бізнесом Imperial Tobacco в Вірменії, Грузії та Молдові.

З 7 квітня 2015 року Олег Хайдакін приступив до обов'язків віце-президента з продажів Carlsberg Ukraine.

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Правова інформація

Flickr Дизайн та розробка: ISD Group